ליווי עסקי

ליווי עסקי לבעלות / בעלי עסקים קטנים ובינוניים. שיעזור לך לשפר את תודעתך העסקית, להתמודד עם אתגרים, ולהגיע להצלחה מתוך שלווה.

ליווי עסקי זה אחד המהלכים הכי חשובים בעסק. הרבה עסקים מתקשים למצוא פתרונות מזווית חדשה כיוון שהם שקועים ומושקעים רגשית בעסק שלהם. ולכן תהליך יסודי של ליווי לעסק יכול להוביל את העסק שלכם להצלחה.

מה כולל תהליך ליווי עסקי

תהליך ליווי עסקי כולל הסתכלות רחבה ומעמיקה על העסק. חשוב לי להכיר את האדם שמפעיל את העסק. ברגע שנבין יחד את החוזקות, החולשות והחזון שאליו תרצו להגיע נוכל להתחיל לבנות אסטרטגיה מפורטת וייחודית בהתאמה אישית אליכם. התהליך עצמו כולל מפגשי ייעוץ והכוונה לפעולות בעסק ועל העסק, בניית אסטרטגיה, תכנית פעולה, מהלכי שיווק, מהלכי מכירה, בניית קהילה, סדר במוצרים ועוד בהתאם לעסק שעומד מולי.

דיוק העסק

דיוק והבנת העסק לעומק

כל עוד נעשה את אותן הפעולות בעסק שלנו מבלי לעצור ולברר לעומק מה החזון, מה האסטרטגיה. ונבנה מתוך דיוק והבנה של העסק, נקבל את אותם התוצאות. מבחינתי, אם לא עושים עבודת עומק על העסק ובמקביל עליך - האדם שמנהל את העסק הזה - זה כמו לשים פלסטר. לכן, ההמלצה שלי היא לדייק ולהיות ממוקדים בעשייה עיסקית מתוך הבנת העסק שלך.

ליווי עסקי

הבנת המספרים והרווחיות בעסק

הרבה עסקים לא יודעים כמה כסף נכנס להם שנה קודמת או האם המוצרים והשירותים שלהם ריוחים בכלל. שלב ההבנה הכלכלית, הפיננסית בעסק חשוב ביותר. חייב לבדוק ולעשות טבלה מסודרת של כל ההוצאות שיש בעסק, לבדוק כמה המוצר/שירות מכניס ומתוך ההכנסות להוריד הוצאות ומשם לגשו את הרווח של המוצר. רק ככה נוכל באמצת לאמוד את הריווחיות של המוצרים/שירותים.

אסטרטגיה עסקית

אסטרטגיה עסקית חזקה

סוף מעשה במחשבה תחילה. חשוב מאד לתכנן ולהבין מה מטרת הצעדים שאנחנו עושים בעסק על מנת לממש את הפוטנציאל הגבוה ביותר של העסק. כשיש לך אסטרטגיה חזקה ביד, השמיים גם לא הגבול. כל מהלך יקדם אתכם, תוכלו לשכפל אותו ולדייק תוך כדי תנועה.

תוכנית שיווק

תוכנית שיווק לעסק

שיווק זו מילה ענקית. לפעמים גם גורמת לרתיעה. יש הרבה עסקים שממש שונאים לשווק את עצמם. בליווי העיסקי נבחן יחד מה הכי נכון לכם. איזה סוג של שיווק פונה לקהל שלך ואיך הכי נכון לקדם את העסק שלכם. כשהשיווק יושב עליכם בנוח, הוא יוצא אותנטי, נוגע בקהל בלי הרבה מאמץ.

משפך שיווקי

בניית משפך שיווקי לעסק

משפך שיווקי זו בעצם הדרך של הקהל שלך לעבור תהליך טבעי שכולל: הכרה. חיבור. רכישה. בשלב הראשון הקהל בכלל לא מכיר אותנו ולכן עלינו להראות לו ולספר על העסק ועל הפתרונות שאנחנו מעניקים בעסק. בשלב השני, בניית הקהל, אלה הלקוחות הפוטנצייאלים, אלה שמתחברים לשפה שלנו, להבטחות ולאג׳נדה שאנחנו מציגים. שלב אחרון אחרי שני השלבים הקודמים הובלה לרכישת מוצר/שירות - על מנת לקבל את הפתרונות שאנחנו מציעים ללקוחות. בייעוץ העיסקי נבנה משפך ייחודי משלך שתוכלי לחזור עליו ולשנות מתוך היכרות בשטח. אלמד אותך איך עושים כל שלב ושלב ואיך משכפלים.

ליווי עסקי

חיזוק תהליך המכירה

תהליכי מכירה מצטיירים לנו בראש כמשהו לא נעים ואני רוצה ללמד אותך איך להתחזק במקום הזה. להפוך את שיחת המכירה לשיחת היכרות עם הלקוח, הצגת הפתרון שלך, הצגת ההבטחות שלך מתוך בטחון עצמי בעצמך ובמוצר שאת מציעה.

תוכנית שתעזור לך לפרוש כנפיים

המטרה הכי גדולה שלי בליווי העיסקי - היא שתלמדי ממני כל מה שאני יכולה להעניק לך כך שתפרשי כנפיים ותוכלי ליישם בעצמך גם לאחר הליווי העיסקי. שתדעי איך לבנות קהילה, להמשיך בבניית הקהילה, לייצר אינטרקציה עם הקהל שלך, לבנות ולדייק את סל המוצרים שלך, לתמחר, לעשות את השיווק האותנטי שהכי מתאים לך ואפילו מרגש אותך. חשוב לי ללמד אותך למכור, כיוון שעסק בלי מכירות הוא עסק בלי אוויר. עסק בלי מכירות לא קיים. רק כשהלקוחות שלךל יעברו איתך תהליך משמעותי/ירכשו מוצר - העסק שלך יתגלגל. לכן, חשוב לי להראות לך צעד צעד את מגוון סוגי המכירות שיש אם זה באיך לענות ללקוחות מתעניינים ועד לאאיך לערוך שיחת מכירה ואתנטית וחזקה.אלמד אותך מהלכים שתוכלי לחזור ולשכפל אותם בעסק. בלי לפחד לעשות בעצמך.

איזה עסקים צריכים ליווי

העסקים שצריכים ליווי עיסקי הם כל עסק שמרגיש תקוע. עסקים קיימים וחדשים שמרגישים את הפער בין אנשי המקצוע ש הם לבין מה שקורה בפועל. שלא מכיניסים את הכסף שמגיע להם, מרגישים תסכול מהשיווק ומהמכירות שהם עושים.
שניסו הרבה דברים וזה לא עובד כמו אצל אחרים. שמרגישים שבעסק שלכם זה מסובך יותר ואתם לא רוצים להיראות ולהיות כמו כולם.
עסקים שהגיעו לתקרת זכוכית שיודעים שהם מסוגלים להרבה יותר. שחסר להם סדר, סיסטם מסודר. מערכת משויפת שעוזרת להישאר בעשייה ממוקדת לאורך זמן. שרוצים לבנות עסק שמכניס כסף הביתה. שרוצים להבין מה זה עסק ריווחי ואיך בונים כזה.

מה עוד תקבלי בליווי העסקי

 • יצירת יציבות רגשית לניהול העסק ללא תלות בנסיבות חיצוניות
 • דיוק הבידול ומטרת העל של העסק
 • בניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית
 • סדר במוצרים ובתמחור
 • מכירות, ביטחון למכור את המוצר או השירות שלך
 • יכולת לשווק בקלות ובהצלחה
 • בניית קהילה שרוצה לרכוש אך ורק ממך
 • יכולת לייצר עבודה ולהביא לקוחות ברגע שתרצי
 • מיומנות הצבת יעדים בביטחון ובידיעה איך לפרק אותם למהלכים ברורים וישימים
 • השראה לקום בכיף בבוקר בבהירות עסקית ותחושת סיפוק מהעשייה ומהתוצאות

מסלולי הליווי עסקי עם רעותה

מתאים לעסקים קיימים או לעסקים חדשים שמחפשים תהליך ממוקד להוצאת מוצר/שירות מהלך אחד
ליווי עיסקי חודשי, רייטיינר מתחדש שכולל 4 פגישות אישיות 1:1 כל פגישה באורך שעה וחצי בין הפגישות תקבלו ליווי בוואטסאפ או טלפוני קצר על נושא הפגישה. הליווי עד חודש וחצי מהפגישה הראשונה שלנו.

מתאים לבעלי עסק קיים או חדש שרוצים לבנות יסודות ותשתית חזקה בעסק
תוכנית ליווי עיסקי צמודה. 12 פגישות אישיות איתי,נפגשים לפי הצורך של העסק, ליווי צמוד ממני וואטסאפ, טלפון וזום אם צריך. כל פגישה שעה וחצי,ללמוד את העסק מהמעוצק לשנות התנהלות ולבנות תוכנית פעולה ברורה שתוכלו להתשמש בה שוב ושוב.

ההבטחות שלי – אני איתכם בזה. הליווי שלי צמוד. כל השקעה שלכם בעסק תחזור אליכם פי 10 לפחות, אלמד אתכם מהלכים שתדעו בדיוק איך לעשות ואיך לשכפל שוב ושוב.

מה הלקוחות שלי מספרות על הליווי

עדי מרגלית | מלווה משפחות ליצירת בית מונטסורי

הדבר הכי גדול שאני מקבלת מהליווי זה שאני מאד בטוחה בעצמי ובעסק שלי. אני יודעת בדיוק מה אני נותנת וכמה אני שווה. לפני התהליך עם רעותה היו לי הרבה מוצרים בעסק, התהליך עשה לי המון סדר, אני יודעת בדיוק מה הלקוחות מקבלות ממני אני כל הזמן משדרגת את המוצרים שלי, מדייקת את המיתוג אני בתהליך מתמשך ומקבלת המון תמיכה, כל פעם שאני בלחץ לקראת מהלך גדול, אני יודעת שהיא נמצאת שם. היא עוזרת לי להתגבר על הפחד. והכי חשוב שמצאתי את הדרך לאזן בין העסק שאני מאד רוצה שיגדל לבין שאר הדברים שיש לי בחיים.

דנה יעקב יעוץ עסקי רעותה

דנה יעקב | מורת דרך ללימודי שפע

״מעבר לידע הרב שיש לה בבניית אסטרטגיה עסקית ודרכים להגדלת הלקוחות וההכנסות, היא מאוד קשובה, מדויקת וקולטת את הצורך העסקי ועובדת איתך מהמקום הזה. בזכות רעות הגדלתי משמעותית את ההכנסות שלי בעסק ואני ממליצה בחום לכל מי שרוצה ליווי עסקי עמוק ומדויק. הגדלתי את ההכנסות שלי ב 10,000 ש״ח יותר בכל חודש!״​

ארבל אורפז יעוץ עסקי רעותה

ארבל אורפז | החשק לסדר

רעותה היא מומחית בדיוקים. לפעמים בתהליך איתה הרגשתי שהיא קוראת את העסק שלי כמו מפה ועוזרת לי לראות את הדברים טוב יותר כשאני בשטח. אני מאמינה שכל בעל עסק צריך את הליווי והיעוץ שנכון לו כדי להתפתח והליווי שלה עזר לי לעשות כמה קפיצות מאוד משמעותייות בגדילת העסק: החל מדיוק הסלוגן (שלימים יהפוך לשם העסק) דיוק התהליכים והמוצרים (שגם היום אחרי שנה פלוס אני משתמשת באותו בסיס ורק מוסיפה אליו עוד שידרוגים), התנעת תהליך הכשרת צוות ועד למיקוד ההבטחות ומהלך שיחות המכירה עם הלקוחות. בתהליך שלנו היא ראתה אותי, את מהות העסק שלי ועזרה לי להוציא את זה החוצה באלגנטיות ובכיף.

אודות רעותה

רעותה ליווי עסקי אסטרטגיה שיווקית

נעים מאוד, רעות יוסף צבי

מומחית לפיתוח מוצרים ואינטליגנציה עסקית נהנית ללוות תהליכי התפתחות בעסק להצלחה.

בשני העשורים האחרונים הקמתי מספר עסקים ובשנים האחרונות אני מעניקה יעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים ומלווה נשים במסלולי המראה להצלחות עסקיות.

דרכי המקצועית החלה בתור מטפלת ומנהלת של סטודיו וקליניקה מצליחה בתל אביב לאחר מכן העסק התפתח גם לליווי נשים בתקופת ההריון והלידה, ברמה הרגשית.
ומשם התקדמתי לתחום האימון והייעוץ העסקי.

החיבור ליצירת משהו חדש מתוך תשוקה ושחרור מפחד, בשילוב עם ניסיון חיים שהביא אותי לפרוץ את תקרת הזכוכית האישית שלי שוב ושוב- גיליתי את היכולת שלי להביא נשים לתוצאות יוצאות דופן.

התשוקה, השליחות שלי, היא לראות נשים כמוני אולי עם בעל וילדים וגם במצבים ש"החיים קורים" עם חוויות של פרידות וגירושים, מצליחות לפרוץ את תקרת הזכוכית שעוצרת אותן וממריאות לשלב הבא.

אני מאוהבת ברגע הזה שאנשים מבינים כמה רחוק הם יכולים להגיע. אני מאוהבת ברגע הזה שהתקיעות והמקומות הפחות מוצלחים בחיים, הופכים להזדמנות להכניס משהו חזק ועוצמתי לחיים.

וזה באמת מה שאני כל כך אוהבת בתחום הזה.

זו המתנה שלי לעולם
ואני כאן לחלוק אותה איתך.

בואי נמריא.

איך אני יכולה לעזור לעסק שלך

המומחיות שלי זה פיתוח ופיצוח עיסקי, יצירת סיסטמים חדשים ומותאים אישית לעסק שלכם.
אוכל לעזור לפתח תוכנית פעולה קבועה לעסק, המפגשים בנויים לזהות את הצורך הכי עמוק שלך, להציף את הרצונות, הפחדים והלבטים שלך וליצור עבורך ודרכך, מערכת יכולות (רגשיות ופרקטיות) שיאפשרו לך לקחת את התשוקה העסקית והאישית שלך להכי גבוה שיש בך. ולקבל ליווי עסקי צמוד, אישי שמותאם בדיוק לך.

מה עוד צריך לדעת על ליווי עסקי

ליווי עסקי הוא תהליך בו מומחה או יועץ עסקי נותן תמיכה, הדרכה וייעוץ לעסק במגוון תחומים, כולל ניהול, מכירות, שיווק, כלכלה ועוד. הטכניקות והתהליכים שהיועץ משתמש בהם עשויים לשנות בהתאם לסוג העסק, אך כללית הדרכים אלו נועדו לשפר את ביצועי העסק ולעזור לו להצליח.

להלן כמה עקרונות בסיסיים שכדאי לדעת על תהליך של ליווי עסקי:

 1. הכרת העסק: ליווי עסקי מתחיל בהבנה מעמיקה של העסק, כולל המוצרים או השירותים שהוא מספק, מבנה הארגוני, התרבות הארגונית, המשאבים הקיימים, והאתגרים שהוא נתקל בהם.
 2. ניתוח הבעיה או האתגר: חלק חשוב מליווי עסקי הוא להבין את הבעיות או האתגרים שהעסק נתקל בהם. זה יכול לכלול ניתוח שוק, ניתוח תחרותי, ניתוח משאבים וכו'.
 3. גיוס משאבים: יתכן והיועץ יצטרך לעזור לעסק לגייס משאבים נוספים, כולל כסף, ציוד, או אנשי מקצוע.
 4. יישום פתרונות: לאחר שהיועץ מבין את הבעיה, הוא מציע פתרונות ממוקדים וייעולים כדי להתמודד עם האתגרים. זה יכול לכלול שינויים ארגוניים, פיתוח מוצרים חדשים, שינויים באסטרטגיית שיווק, ועוד.
 5. מעקב והערכה: לאחר שהפתרונות מיושמים, היועץ עוקב אחר התקדמות העסק ומעריך את ההשפעה של השינויים. מטרתו של המעקב היא להבין אם היישום מצליח, ואם לא, להבין מדוע ולהציע שיפורים.

אז, בניגוד להנחה הרווחת, ליווי עסקי אינו מתמקד רק באתגרים או בעיות. מטרתו היא גם לזהות ולנצל הזדמנוות, לחדד את היתרונות התחרותיים של העסק, ולמקסם את הפוטנציאל שלו.

כמה נתונים מעניינים

נושאמידע
סוגי ליוויאסטרטגי, פיננסי, שיווקי, טכנולוגי
תחומי עיסוקשיפור תהליכים, גיוס משאבים, פיתוח מוצרים, ייעוץ בנושאים משפטיים, שיפור יכולות מנהיגות
תוצאות צפויותשיפור ביצועים, חיסכון בזמן ובמשאבים, הגברת מכירות, שיפור בתהליכים הארגוניים
מספר מפגשיםבהתאם לצורך, יכול להיות מספר פגישות חד-פעמיות או ליווי ממושך לאורך זמן
תשלום ליועציםמשתנה בהתאם לסוג הייעוץ, לגודל הפרויקט ולמשך הזמן שלו

לסיכום,

אז, עכשיו, כאשר אתם מבינים את הכוח של ליווי עסקי, אני מזמינה אתכם להצטרף אליי במסע מרתק שמטרתו להפוך את האפשר לממשי. יחד, נחפש את הדרך הטובה ביותר להפוך את חלום העסק שלכם למציאות מוחשית ומרשימה. זהו מסע של עבודה משותפת, של התמדה והתקדמות. כי בסופו של דבר, הצלחה היא תוצאה של אנשים שאינם ויתרים, אנשים שאינם מפחדים לחלום ולהגשים את החלומות שלהם.

קדימה, נצא לדרך – ביחד!

רעותה

אני מזמינה אותך להשאיר פרטים ואני אחזור אליך בהקדם כדי לקבוע שיחת היכרות ראשונית, ללא עלות!

רוצה לדבר?

מלאי את הטופס וניצור קשר בהקדם.

המלצות

מה מספרות עלי?

בטח יעניין אותך לדעת מה הלקוחות שלי מספרות עלי צפי בסרטון ותוכלי לדעת.

אולי יענייך אותך
בניית תוכנית לעסק קטן
תכנית עסקית לעסק קטן

תכנית הינה מסמך המפרט את כל ההיבטים של העסק, כולל המוצר או השירות, השוק, המתחרים, התוכנית השיווקית, התוכנית הפיננסית ועוד. תוכנית עסקית היא כלי חשוב לגיוס הון ולניהול העסק ובכללי להתבוננות מלמעלה על הפוטנציאל של העסק.

לקרוא עוד »
איך לבנות תוכנית עסקית
איך לבנות תוכנית עסקית

תוכנית עסקית זה מסמך שנכתב כהתבוננות על פוטנציאל של כל עסק שרוצים לפתוח או שרוצים לעשות בו סדר, המסמך מספק תמונה עתידית כוללת של העסק שלך. הרבה עסקים מפספסים את השלב הזה ונתקעים עם עסק לא ריווחי שלא מתנהל כמו שצריך, שנה ואפילו כמה שנים קדימה. אם לא עשיתם עד היום תוכנית עסקית לעסק המאמר הזה יעזור לכם.

לקרוא עוד »
פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.