ממליצים עלי

המלצות

מה מספרות עלי?

בטח יעניין אותך לדעת מה הלקוחות שלי מספרות עלי צפי בסרטון ותוכלי לדעת.

שירלי טמיר | בלוגרית הורות, מנחת סדנאות כתיבה

״בשביל מה אני צריכה יועצת עסקית? זה לא בשבילי. ככה הכרזתי ביני לבין עצמי. ונימקתי. אני טובה בלנמק. יש לי תואר בשכנועים. אז הסיבה העיקרית היא שפשוט חבל על הכסף. הרי אני מסתדרת גם לבד. אמנם, נכון שיש עוד הרבה דברים שאני רוצה לעשות ואמנם, נכון שאני יכולה להיות יותר ממוקדת ויותר יעילה אבל כאמור החלטתי ברוב החלטיות שזה לא בשבילי. כן, אין צורך, תודה, אני מסתדרת מצויין. מצליחה בכוחות עצמי. אמנם, נכון שזה לא קל להיות כל הכובעים בעסק שלך. וכן נכון שזה גוזל הרבה זמן. ובעצם מונע ממני להתקדם. ואין לי ספק שאני יכולה ללמוד דברים חדשים. ולשאוב השראה מאחרות ואחרים. לרכוש כלים. להתמקצע. להציב ייעדים. רגע. למה בעצם החלטתי שזה לא בשבילי? עוצרת. מהרהרת. וזה הרגע שבו יש קפיצת מדרגה. הרגע הזה והמקום שבו אני שואלת את עצמי אם משהו שהחלטתי בעבר או בשרירותיות עדיין מתאים לי? תמיד התייחסתי אל עצמי ואל העסק שלי כאל סטארט אפ. מיזם שאני משקיעה בו את הזמן שלי (וזמן שווה כסף) מתוך אמונה שלמה שזה ישתלם לי. לקחת ליווי עסקי זה הצעד המתבקש הבא. שבאמת מגשים את החזון. שבאמת נותן לגיטימציה לעשייה שלי. ולהתפתחות של העסק שלי והגשמת החלומות שלי. זה לא רק סיסמאות. זה מה שקרה לי. לקחתי את הליווי העסקי של רעותה ויחד תוך כמה חודשים בנינו מוצר שלם. קורס כתיבה נוגעת. מוצר שברור לי מה הוא מכיל, מה הערך שהוא נותן ובעיקר מוצר שאני נהנת ממנו. שמחה לקיים אותו ויודעת איך לשווק אותו. לא הייתי יכולה לבד לעשות את זה. הליווי נתן לי מסגרת. ומוטיבציה. תמיכה. ורעיונות לקידום. למדתי עוד על שיווק. ועוד על עצמי. ויצרתי את המוצר הכי רווחי שלי מאז שהעסק שלי הוקם לפני למעלה מחמש שנים. כשהכסף מגיע ממקום שלם שכזה זה לא מרגיש כאילו את רודפת אחריו. אלא שאת פשוט מאפשרת לו להגיע. כי ברור לך על מה אנשים משלמים. את לא מתנצלת על זה. את גאה בזה. ומתרגשת. רעותה תודה על הליווי. על הכלים. ועל הרוח.״

אמא׳לה אני אבא צח סימון המלצה רעותה

צח סימון | אמאל׳ה אני אבא. בלוגר מנחה סדנאות כתיבה

הדבר הכי חזק מבחינתי שעשית איתי, היה שבנית את היסודות לכל כיוון שאליו אני אבחר ללכת. אמרת לי בשיחה תראה, אני עולה איקס. ועם אתה הולך איתי עד הסוף האיקס הזה יהפוך לעשר איקס.

עדי מרגלית | מלווה משפחות ליצירת בית מונטסורי

הדבר הכי גדול שאני מקבלת מהליווי זה שאני מאד בטוחה בעצמי ובעסק שלי. אני יודעת בדיוק מה אני נותנת וכמה אני שווה. לפני התהליך עם רעותה היו לי הרבה מוצרים בעסק, התהליך עשה לי המון סדר, אני יודעת בדיוק מה הלקוחות מקבלות ממני אני כל הזמן משדרגת את המוצרים שלי, מדייקת את המיתוג אני בתהליך מתמשך ומקבלת המון תמיכה, כל פעם שאני בלחץ לקראת מהלך גדול, אני יודעת שהיא נמצאת שם. היא עוזרת לי להתגבר על הפחד. והכי חשוב שמצאתי את הדרך לאזן בין העסק שאני מאד רוצה שיגדל לבין שאר הדברים שיש לי בחיים.

דנה יעקב יעוץ עסקי רעותה

דנה יעקב | מורת דרך ללימודי שפע

״מעבר לידע הרב שיש לה בבניית אסטרטגיה עסקית ודרכים להגדלת הלקוחות וההכנסות, היא מאוד קשובה, מדויקת וקולטת את הצורך העסקי ועובדת איתך מהמקום הזה. בזכות רעות הגדלתי משמעותית את ההכנסות שלי בעסק ואני ממליצה בחום לכל מי שרוצה ליווי עסקי עמוק ומדויק. הגדלתי את ההכנסות שלי ב 10,000 ש״ח יותר בכל חודש!״​

הילה ארנליב | צלמת בת מצווה ותדמית

מבקושי 2,000 ש״ח בחודש, הצלחתי לסגור את חודש דצמבר 2020 עם 10,600 (!!!) שזה השיא שלי בעסק בזכות העבודה עם רעות. לא האמנתי בהתחלה שעשיתי את זה. ששברתי את המחסום, שזה יכול לעבוד. הדבר שאני הכי מעריכה ברעות זו היושרה והחתירה למטרה. אני לא אשכח שאמרה לי: "אני לא עוזבת אותך עד שאת מכניסה כסף!" וזה אכן קרה ❤️ היום,אני יודעת לתכנן קדימה ולשכפל את זה שוב

ירדן לוין מאמנת עסקית בליווי עיסקי עם רעותה יועצ עיסקית לנשים

ירדן לוין | מאמנת עיסקית

רעות אשת מקצוע מצויינת ומקצועית, עזרה לי לדייק את המסרים של העסק שלי ושל מוצרי המפתח. התהליך איתה היה מעצים ומלמד, שעזר לי לבחון את העסק דרך עיניים חיצוניות, אובייקטיביות ומקצועיות- מה שעזר לי להעלות את הבטחון בעשייה ובדרך, להעלות מחירים ולהתנסות בפעולות חדשות שחששתי מהן.

ארבל אורפז יעוץ עסקי רעותה

ארבל אורפז | החשק לסדר

רעותה היא מומחית בדיוקים. לפעמים בתהליך איתה הרגשתי שהיא קוראת את העסק שלי כמו מפה ועוזרת לי לראות את הדברים טוב יותר כשאני בשטח. אני מאמינה שכל בעל עסק צריך את הליווי והיעוץ שנכון לו כדי להתפתח והליווי שלה עזר לי לעשות כמה קפיצות מאוד משמעותייות בגדילת העסק: החל מדיוק הסלוגן (שלימים יהפוך לשם העסק) דיוק התהליכים והמוצרים (שגם היום אחרי שנה פלוס אני משתמשת באותו בסיס ורק מוסיפה אליו עוד שידרוגים), התנעת תהליך הכשרת צוות ועד למיקוד ההבטחות ומהלך שיחות המכירה עם הלקוחות. בתהליך שלנו היא ראתה אותי, את מהות העסק שלי ועזרה לי להוציא את זה החוצה באלגנטיות ובכיף.

אמא.אות יוכי וסיוון ממליצות על ייעוץ עיסקי עם רעותה

אמא.אות יוכי וסיוון | ללמוד נכון מהרגע הראשון

הליווי של רעות הוא ייחודי ומעמיק, יש לה טביעת אצבע משלה בנוף הבלתי פוסק של יועצים ומומחים לליווי עסקי. מעבר לכך היא זמינה ומלווה באופן אישי, מבצעת עדכון לתכנית הפעולה תוך כדי תנועה ופתוחה למהלכים פורצי דרך. ממליצה בחום לפנות לרעות לצורך התפתחות והגשמה עצמית ועסקית.

טל גלזר דיאטנית לנשים בהריון ואחרי לידה

טל גלזר | דיאטנית לנשים בהריון ואחרי לידה

רעות לקחה אותי ואת העסק שלי צעד אחד קדימה. עזרה לי לדייק את עצמי, לבנות בסיס אמיתי בשביל העסק שלי להצליח, כולל בטחון עצמי, סל מוצרים מותאם למסר שאני רוצה להעביר. התחלתי אצל רעותה כשכירה 80% עם רצון עז לצאת לעצמאות מלאה וזה קרה תוך פחות משנה!

יסמין שורקי נורבש יועצת שינה לתינוקות ליווי עיסקי רעותה

יסמין שורקי נורבש| התפתחות ושינה לתינוקות מגיל לידה

אם את בעלת עסק שרוצה לעשות את הקפיצה הבאה שלך - קחי את השירות של רעות בלי היסוס ! אחרי שנים של יועצים עסקיים, תהייתי מה עוד רעות יכולה כבר לחדש לי שאני לא יודעת .. נוכחתי לדעת שבכל מפגש/ שיחה/הודעה אני מקבלת ממנה כל כך הרבה ידע, תמיכה,רעיונות יצירתיים מחוץ לקופסה, עסק שעובד בשבילי באוטומציה מושלמת. חיבור לעצמי, למטרות, ללקוחות, לשירותים מדוייקים שיצרנו ביצירתיות רבה אין ספק שזו אחת הבחירות הטובות שעשיתי עבורי ועבור העסק שלי ממליצה בחום רב !!!!

נטלי קלדנוב בייעוץ עיסקי עם רעותה יועצת עיסקית לנשים

נטלי קלדנוב | האקדמיה להפות חתונות ואירועים

אני ממש רוצה להמליץ על רעותה המדהימה. את רעותה הכרתי בתחילתו של העסק הראשון שלי שעזרה לי למנף את תחילת הדרך בצורה הכי טובה שיכולה להיות. כיום אחרי 4 שנים שיצאתי למסע החדש אני נעזרת שוב בליווי המדהים והמקצועי שלה. רעותה ידעה לקחת את הרעיון ההתחלתי שאיתו הגעתי ולהפוך אותו לשירות ממשי שממש בקרוב אני מוציאה אותו לפועל. והכל ברוגע, נעימות, מקצועיות, ואכפתיות רבה.

אביב המתולתלת המלצה ליווי עסקי רעותה

אביב המתולתלת | בלוגרית, שחקנית

זה היה תהליך. תהליך של ללמוד לשחרר את מה שמעכב אותי. להגיד לא למה שלא מדוייק עבורי. כל אותם שיתופי הפעולה שהכניסו לי כסף והרבה בכל חודש, אבל הרגשתי שזה למכור את נשמתי לעבודה שאני לא מעוניינת בה. לא באותו הרגע בכל אופן. רעותה עזרה לי לשאול את עצמי שאלות, והרבה. ועזרה לי לתת מילים לרצונות שלי, לחלומות שלי. היא הקשיבה לי, זה מה שהייתי צריכה באותה התקופה, שיקשיבו לי ויעשו לי סדר בראש. יצאתי עם סדנה ומסרים מדוייקים. מסרים שעזרו לי בעיקר להבין איך לעשות את הדברים מכאן. ומאז אני פועלת, נותנתגז ופועלת.

בר קרנדל צחוק פלוס ליווי עסקי רעותה

בר קרנדל | אירועי גיבוש, שמחות, חגיגות ימי הולדת

רעות מלווה אותי כמה שנים, בעיקר לפני החלטות אסטרטגיות בעסק. איך להגדיל את ההכנסה, איך לקדם את העסק לצמיחה עסקית. רעות היא לא כמו כולם. יש לה את הדרך המיוחדת שלה לראות את העסק בכמה זויות, לאבחן, לפצח ולתכנן את התוכנית שתגרום לי להרוויח יותר. שירות מקצועי ברמה הכי גבוה שיש, הכל בחיוך, באנרגיות טובות. ממליצה בחום לעסקים שאוהבים את העסק שלהם, שמוכנים לגדול, שמוכנים לקחת את היעוץ של רעות ב 2 ידיים ולא מפחדים להצליח.

ספיר מרחיב| מצלמת אמהות הריון, משפחה וצילומי תדמית

הגעתי לרעותה בתקופה שאני יודעת שזה הזמן שלי לצאת החוצה ושכולם יכירו אותי אבל לא היו לי כלים נכונים, למעשה, לא ידעתי אפילו לדבר עם לקוחה בטלפון. חשבתי המון על זה שלקוחה כבר מגיעה אליי אחרי שאהבה תמונות שצילמתי, המחירים שלי לא היו בשמיים ובכל זאת לא הצלחתי לסגור כמעט כלום. ידעתי שזה המאני טיים שלי לעשות שינוי. אני חושבת שמה שהכי עזר לי בתכנית ״זמן המראה״ היה השינוי המנטלי שעברתי מפגישה לפגישה. קיבלתי אומץ לעלות על ״במה״ ולחשוף את עצמי ואת מה שאני יודעת. הבנתי מה הופך אותי לשונה ומה מיוחד בעסק שלי שאין לאחרות. היום אני בשינוי לטובה ועדיין לא השתמשתי בכל הכלים אבל אני יודעת שהם אצלי והם לרשותי מתי שאצטרך.

נועה סלטי צלמת ליווי עיסקי רעותה יועצת עסקית לנשים

נועה סלטי | צלמת

הדבר המשמעותי ביותר שאני חוויתי ועודני חווה ממך, זה שאת פשוט לא מוותרת עליי. את קשוחה, ולעיתים אפילו קצת נוזפת, אבל זה מה שעושים לפעמים כשכ״כ איכפת לנו מהצלחתו ורווחתו של אדם. בזכותך הדברים נפתחו לי, והשפע התחיל להגיע. גם כשהדברים נראים לי בלתי אפשריים, את מצליחה להראות לי את הדרך ואת פשוט לא מוותרת עליי. מבחינתי, זה ערך עליון.

מירב גרומר מדהימונת המלצה רעותה ליווי עסקי

מירב גרומר | מופע ״מדהימונת״ ימי הולדת והנחייה

רעות היא בן אדם מהמם שכיף לדבר איתו ולעבוד איתו , היא גרמה לי לראות את כל הדברים שאני טובה בהם וגם ליזום ולעשות את מה שאני אוהבת בקצב שלי ולהתחיל להרוויח כסף מהדברים שאני עושה אני מרגישה שעכשיו יש לי את הכלים ואת המוטיבציה לעשות דברים וגם הכל הרבה יותר מסודר ומדוייק

אולגה למברג ליווי בייעוץ עיסקי רעותה

אולגה למברג | מאמנת עסקים לשחרר את החסם הרגשי ולצאת לאור

הגעתי לרעות אחרי לא מעט תהליכי ייעוץ עסקים, רעות הצליחה לעזור לי בבהירות בסדר ובהבנה בכל מה שרציתי אך לא הצלחתי להוציא החוצה וגם אף אחד מהיועצים הקודמים לא הצליחו. התהליך איתה הוא תהליך עמוק ומקדם מאוד! היא פשוט לקחה את כל מה שאני עושה והפכה את זה למוצר. סוף סוף אני מרגישה מחוברת ובמקום מדויק.מאמנת עסקים לשחרר את החסם הרגשי שמפריע ליצור ולהתקדם

אורטל חדד מאמנת אמהות מבית אמא מאמנת בליווי עיסקי עם רעותה

אורטל חדד | מאמנת נשים ואמהות מבית אמא מאמנת

כבר מהפגישה הראשונה רעות ידעה להבין אותי ולתרגם את בליל המחשבות שלי והרצונות שלי למילים מדויקות שעזרו ועוזרות לי כל הזמן לדייק את עצמי בעסק . הליווי הצמוד בין לבין נותן לי את הדרייב להמשיך ולא להפסיק כשאני נתקלת באתגר. מדובר באשת מקצוע חדה מקצוענית ורגישה שיודעת לקרוא אותך בין השורות כי בסוף מעבר למה שצריך לעשות יש בנאדם והוא הוליסטי ויש לפעמים גורמים שתוקעים אותנו מלעשות ולהתקדם ורעות יודעת לראות אותך בתמונה המלאה ולתת לך מענה.

עינת גליל מלמד עוזרת לנשים להתחבר אל עצמן למציאת זוגיות ליווי עיסקי עם רעותה

עינת גלילי | מלווה נשים לחיבור פנימי ולזוגיות - בתקשור ומסרים

רעות היא קודם כל נשמה ענקית שרואה את האדם שמולה. רעות עזרה לי להבין קודם מה הערך שהעסק שלי מביא - ואז הסבירה לי מקצועית איך לעשות את זה ממליצה מאוד

רותם אזולאי מטפלת בnlp ייעוץ עסקי לנשים עם רעותה

רותם אזולאי| מלווה נשים לחוסן נפשי דרך כלים מעולם ה NLP

יודעת בדיוק לקרוא את בעלת העסק שמולה, יודעת מה העסק צריך עוד לפני שבעלת העסק עצמה יודעת. היא קידמה אותי ממקום שלא האמנתי בעצמי למקום שאני מאוהבת בעסק שלי ורק רוצה לעשות עוד ועוד!

עדיה עמדי ליווי עסקי רעותה

עדיה עמדי | יזמית BOXY קופסת התפתחות

רעות היא יועצת עסקית מעולה, אבל היא לא רק, היא זו שעושה סדר בבלאגן היא לקחה את החלום שלי ופירקה אותו לחלקים מעשיים, כך שאחרי שנתיים של עבודה עם עצמי נהיו לי ב5 מפגשים עם רעות: מוצר מסודר, הבנה מה המוצר, מוצרים משלימים שיכניסו כסף וגם הבנה שזה יכול לקרות ודיי מהר, אז חבל לבזבז הרבה שנים כמוני והמון כסף על יועצים/ות קודמים שלא היו שווים את זה...

דנה סבן רפלקסולוגיה ייעוץ עיסקי רעותה

דנה סבן | רפלקסולוגיה

הגעתי לתוצאות אמיתיות בשטח, הצלחתי ליישם בפשטות ובקצב שלי את כל מה שרעות כיוונה אותי. יש לי עכשיו סדר וארגון והצלחתי להתקדם ולהוציא את כל מה שתיכננתי!

רעות קודם כל עשתה לי סדר ועזרה לי להפסיק לפעול מתוך רגש ולדעת לפעול גם מתוך חשיבה עסקית אסטרטגית. היא נתנה לי ביטחון בזה שאמרה שאני משקיעה בה והיא משקיעה בי בחזרה ושהיא לא תוותר לי. אני לא מרגישה לבד בעסק ויש לי ביטחון שביחד איתה נוביל את העסק שלי לרמות חדשות. ישבנו ובנינו ממש תוכנית לטווח הקצר ולטווח הארוך של מוצרים חדשים ומהלכי מכירה נכונים ומותאמים אלי. כשיוצאים מפגישה איתה יוצאים רגועים ומלאי השראה ועשיה ואין יותר כיף מזה :-) valeria fernanda - מעצבת אופנה אישית.

שירלי טרטובסקי | מעצבת אופנה אישית

רעות קודם כל עשתה לי סדר ועזרה לי להבחין מתי אני פועלת מתוך רגש ולדעת לפעול גם מתוך חשיבה עסקית אסטרטגית. היא נתנה לי ביטחון בזה שאמרה שאני משקיעה בה והיא משקיעה בי בחזרה ושהיא לא תוותר לי. אני לא מרגישה לבד בעסק ויש לי ביטחון שביחד איתה נוביל את העסק שלי לרמות חדשות. ישבנו ובנינו ממש תוכנית לטווח הקצר ולטווח הארוך של מוצרים חדשים ומהלכי מכירה נכונים ומותאמים אלי. כשיוצאים מפגישה איתה יוצאים רגועים ומלאי השראה ועשיה ואין יותר כיף מזה 🙂

אביגיל נסימוב | הנחיית הורים ויעוץ שינה בגישה התפתחותית ההיקשרותית

רעות מדהימה, קודם כל משרה רוגע וביטחון, כנה ואמיתית. עזרה לי לעשות סדר בשירותים שאני נותנת, מיקדה אותי ועזרה לי להבין את היחודיות שלי, נתנה לי כיוון מאד ברור ועזרה לי לבנות מוצרים בצורה נכונה ולהעביר את המסר הנכון לקהל היעד שלי. כיוונה אותי לגבי המטרות שלי בעסק. מעבר לכך שתהליך עם רעות היה מבחינתי תהליך של התפתחות אישית. התחלתי במקום מסוים והיא הובילה אותי לאט ובטוח הרבה צעדים קדימה בפרט בפן של ביטחון העצמי

המלצה על ליווי עסקי

יפעת בר | מדריכת הורים באמצעות משחק

בזכות תוכנית הליווי המעולה שלך יש לי היום עסק! הגעתי עם רעיון לעסק ועוד מלא רעיונות למוצרים שונים. הרגשתי בלבול,חוסר מיקוד ,ללא ידע עסקי. רעות עשתה לי סדר, עזרה לי לפרוץ קדימה ולעשות תהליך משמעותי ומדויק. בהיבט העסקי, מנטלי וגם בפן הרגשי. והיום יש לי עסק חדש ומרגש!

ויש עוד המון המלצות שהלקוחות שלי מספרות – רעותה יועצת עסקי לנשים.

פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.