כסף ממקום רגוע לוגו

כסף ממקום רגוע

איך להכניס הרבה יותר כסף לעסק מתוך עבודה על התודעה העסקית

קורס דיגטלי ממוקד לשינוי ופתיחת התודעה העסקית. ללא ספק, השילוב בין תודעה חזקה היא הדבר שעושה את ההבדל בין עסקים שמרוויחים כסף לבין אלא שלא. ויותר מזה אלה שרק בצמיחה ואלה שנאלצים לוותר על החלום.
בא לי שתביני שיש דבר כזה – "אי מאמץ בעסק" שיש חיבורים בין ההישרדות שלפעמים מגיעה מהבית שלך, מהסביבה שלך לבין השפע שקיים עכשיו בעסק ובחיים שלך. יש חיבור בין מה שאת חושבת במיינד שלך ומשדרת החוצה לבין התוצאות שמתקבלות בעסק שלך.
בקורס הזה אני רוצה להראות לך איך לשבור את זה ולבנות תודעה חדשה וחזקה יותר.
רוצה להתחיל בקורס?
לחצי על הכפתור ומלאי את הטופס

פרטי הקורס

למי הקורס מתאים?

הקורס הכי מתאים לבעלות עסקים, עצמאיות ואו נשים שכרגע שכירות ויודעות שהן רוצות לצאת לעצמאות ומחפשות לעשות שינוי והרחבה בתודעה שלהן בהקשר לכסף, עשייה ועסקים. הקורס יכול להתאים לכל אישה שרוצה להבין איך עושים כסף ממקום רגוע. למי שרוצה לפרוץ את המחסום המינטאלי שהיא נמצאת בו כרגע.

כמה שיעורים יש בקורס?

בקורס מחכים לך 6 פרקים מוקלטים

מה העלות של הקורס?

97 ₪ במקום 297 ₪

יש הטבות מיוחדות?

כל מי שרוכשת את הקורס נכנסת לקהילת רעותה - מידי חודש אנחנו נפגשות לשיעורי לייב ,מפגשים פרונטלים, שיתופי פעולה ועוד...

הסיפור על הקורס

אם הגעת לעמוד הזה עכשיו, זה אומר שאת לא מרוצה מאיפה שאת עם העסק ומחפשת להבין איך לשנות/לשפר את התודעה העסקית שלך ולעלות לרמה הבאה. העולם העסקי עובד בשני מישורים: מצד אחד החומר ומצד שני הרוח.
החיבור בינהם הוא בלתי נפרד ומשמעותי מאד להצלחה. ובטח שיש לך כבר את ההכרה שאם את רוצה להצליח ולפרוץ דרך משמעותית בעולם הזה.

מעבר לכל האסטרטגיות, הטקטיקות והמהלכים המבריקים שתעשי… עלייך לעבור דרך הרחבת המיינד שלך, התחברות לרוח ולעבודה עם הרגש שלך. הרי כבר בטוח ניסית להרים דברים. או שהם רק אצלך בראש… את יודעת שאם הכוונה של העשייה שלך לא תהיה נקייה ובהירה הדברים לא יקרו כמו שאת חולמת.

זה בדיוק מה שאנחנו הולכות לעשות בקורס הזה. לגלות את המחסומים שלך ועל מה התקיעות שלך יושבת, להבין לעומק איך לתקשר ולעבוד עם חוקי המשיכה.

וככה למשוך לחיי העסק שלך:

  • הזדמנויות טובות
  • לקוחות מדוייקים
  • ומהלכי מכירות שיגדילו אותך בקצב שמתאים לך.
  • שיווק ומכירות שיתאימו למי שאת ולא שאת אמורה להתאים להם.
  • ולהגדיל משמעותית את השפע והכסף שייכנס לחייך.

סילבוס הקורס

בגדול, תינוק נולד עם תודעת שפע ענקית, הוא דורשֿ שיתייחסו אליו, מבקש לעצמו, בוכה כשרעב, ישן כשעייף… אוהב את עצמו. התודעה הראשונית איתה אנחנו מתפתחים כבני אדם מושפעת במהלך חיינו מההורים שלנו, מהסביבה ואפילו כיפת השמיים שתחתיה נולדנו. האם כל אדם נולד עם תודעת שפע? איך נוכל לצאת מתודעה העוני שנמצאת אולי במשפחה, בסביבה ובאזור מגורים. הפרק הזה עוסק בכל השאלות האלה.

 

איך לפתח לעצמך תודעה חזקה מנטאלית. תודעה חזקה שתאפשר לך לפרוץ מחסומים, לשנות דפוסי חשיבה ואמונות שיש לך בעסק, מול כסף ושפע. איך להתחיל לדייק את האופן שבו את מושכת שפע ולקוחות מדוייקים לחייך. חשוב למי שרוצה לעשות שינוי בעסק שלה ולקבל תוצאות חדשות.

בסופו של יום, המדע הגיע למסקנה אחת. הכל רוטט. הכל תדרים. בפרק הזה אני מדברת על שינוי תדר ושימו שבחוקי המשיכה על מנת למשוך כסף, לקוחות והזדמנויות עיסקיות לחייך.

המיינד שלך טריקי. מצד אחד הוא מספר לנו סיפור על כמה זה נוח להישאר באיזור הנוחות ומצד שני מתבכיין לנו שדיי כבר וחייב שינוי. איך להתגבר ולזהות את הטריקים של המיינד שלך? מה לעשות כשאת מזהה את התחבולות שלו? 

מהי באמת פריצת דרך? איך עושים פריצת דרך ולמה לך לרצות בכך. יש חשיבה מוטעית, שפריצת דרך קורת ברגע אחד.. אז זהו שהרגע עצמו הוא רגע אחד מאינספור רגעים שקודמים לו, שבהם פרמת, פירקת ושחררת עניינים מהעבר על מנת לאפשר לרגע של פריצת הדרך להגיע ולהביא איתה דרך חדשה.

מה זה כסף מנאטלי… שאלה מעולה. בפרק הזה אני מראה דרך להתבונן על החומר עם התודעה. איך לייצר כסף, הרגשה של שפע ושגשוג כבר עכשיו.

מידע נוסף על הקורס

הקורס בנוי מפרקים ממוקדים לפי נושאים, אפשר לצפות או רק להאזין לפרק. אני ממליצה ליישם את התרגיל/משימה שאני מציעה בחלק מהפרקים. לאחר הרשמתך לקורס, תקבלי גישה לקורס, חשבונית מס וגישה לקהילת רעותה. בכל שאלה אני זמינה במייל או בוואטסאפ שמופיע באתר. בהצלחה!

בונוס לנרשמות לקורס עכשיו

הצטרפות לקבוצת קהילת רעותה רק ללקוחות

הקבוצה הזאת תעזור לך לשמור על מוטיבציה בעשייה רציפה, למידה קבוצתית, מפגשי קהילה אחת לחודש, שיתופי פעולה ועוד.. המפגשים נותנים המון כח, רעיונות ויחד בעולם העסקי שכל כך חסר לנו החיבור האנושי אחת לשנייה בעסק. תוכלי להתייעץ עם החברות, ללמוד אחת מהשנייה ולקבל תמיכה חמה.

שווי הבונוס 1,200 ₪

בשביל להתחיל בקורס נא למלאות את הטופס ומיד תועברו לעמוד תשלום.

מספרות על הקורס
כסף ממקום רגוע רעותה ייעוץ עסקי
כסף ממקום רגוע רעותה ייעוץ עסקי
קורס כסף ממקום רגוע רעותה
דנה סבן ממליצה על רעותה קורס מחלקה ראשונה

דנה סבן | רפלקסולוגית

היה מעורר מחשבה. תזכורות חשובות מאוד, העלאת מחירים ממקום נכון ובטוח וחוץ מזה המילה תשתיות לא יוצאת לי מהראש את גאונה 😅 מאז שבנית לי תשתית ביומן הכל יותר נוח נמשיך בכל הכח תודה רעות את משהו מיוחד

כסף ממקום רגוע לוגו קורס רעותה

יונית רוזנפלד | להיות אמא מאושרת

הצטרפתי לקורס של רעות המלכה...רעות הצליחה בקול הנעים שלה והתוכן והכלים המדוייקים שלה, לגרום לי לזוז מאזור הנוחות שלי , להחליף מחשבות ואמונות ולהגיע ליעדים שהצבתי לי בתחילת הקורס. אין אושר מזה! ממליצה בחום להצטרף לליווי שלה, לסדנאות ולקורסים.

טל גלזר דיאטנית לנשים בהריון ואחרי לידה

טל גלזר | דיאטנית לנשים בהריון ואחרי לידה

רעות לקחה אותי ואת העסק שלי צעד אחד קדימה. עזרה לי לדייק את עצמי, לבנות בסיס אמיתי בשביל העסק שלי להצליח, כולל בטחון עצמי, סל מוצרים מותאם למסר שאני רוצה להעביר. התחלתי אצל רעותה כשכירה 80% עם רצון עז לצאת לעצמאות מלאה וזה קרה תוך פחות משנה!

המלצה על זמן המראה רעותה

שירלי מן מורת דרך רוחנית ומלווה רגשית בעלת המותג מאמא יוגה

תודה על הסדר שאת מביאה לעסק שלי ולי. עברתי כבר הרבה תוכניות ליוווים קבוצתיים עיסקיים. וסופסוף אני מרגישה שהגעתי הביתה, לראות את העומק ומשם ללכת קדימה. תודה על הדיוק ועל הסדר ועל הכנפיים שאת נותנת לי ועל הליווי הצמוד שלא מובן מאליו בעולם העיסקי שלא תמיד רואים אותך ואת הצרכים שלך, בעסק שלך, כל אחת מיוחדת ויש ה את המתנות ואני יודעת שאת מלווה אותי צמוד ורואה את מה שאני צריכה. ודווקא בגלל שאני באתי מוכנה עם עסק שקיים הרבה שנים, עם דפי מכירה ומוצרים מוכנים. במקום להתנסות וליפול וללמוד בדרך הארוכה, תתחילו ישר עם רעות. בית חם ומלא באהבה ואכפתיות שמשלב מקצועיות, ראייה לכל הכיוונים. שירלי מן. מרחב ליוגה, בריאות ומדיטציה

מירה סול קורס כסף ממקום רגוע רעותה

מירה סול | מאמנת בצבע

תקשיבי טוב! הקורס שלך פשוט וואו! איך את מעבירה את זה קל ופשוט. ושמעתי רבים וטובים. אף אחד לא מגיש את זה כמוך! את מלכת התודעה.

בשביל להתחיל בקורס נא למלאות את הטופס ומיד תועברו לעמוד תשלום.

רעותה ליווי עיסקי לנשים

ובדרך המיוחדת שלך בחיים האישיים שלנו יש ימים שאנחנו בדאייה, בנסיקה ויש זמנים שאנחנו מנסות לנווט בסערה. מסלולי הליווי העסקי הייחודי שלנו נבנו כדי להביא אותך, יד ביד, לנקודה שבה חל השינוי המהותי והעצום שלך. הרגע בו את כבר לא תלויה באף אחד ובשום דבר ויכולה לסמוך לחלוטין על מי שאת - כדי לממש את פוטנציאל ההצלחה העסקית שלך. במלואו. מוכנה? זה הזמן להדק חגורות...

פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.