קורס מכירות

MONEY TIME

קורס מכירות - להפוך כל הזדמנות לסגירה

קורס מכירות זה מתאים לכל מי שיש לה עסק ורוצה להגדיל את העסקאות שלה, בקורס ״MONEY TIME״ יש מעבר לידע, כאן נלמד איך לייצר אינטרקציה בינך ולבין הלקוח, ואיך לגרום למכירות להיות קלות וחלקות.
רוצה להתחיל בקורס?
לחצי על הכפתור ומלאי את הטופס

פרטי הקורס

למי הקורס מתאים?

הקורס מתאים לכל מי שיש לה עסק ורוצה להבין איך לסגור יותר עסקאות. גם דרך התכתבות ברשתות החברתיות, בוואטספ, בשיחת טלפון ובמהלך הפולואפ.

כמה שיעורים יש בקורס?

7 פרקים סה״כ שעתיים וחצי של הקלטות

מה העלות של הקורס?

199 ש״ח בלבד

יש הטבות מיוחדות?

בונוס שווה במיוחד - הצטרפות לקהילת רעותה, קהילה גדולה של בעלות עסקים.

הסיפור על הקורס

יצא לך לחשוב על כמות העסקאות שנופלות בעסק שלך? ועל מה… בגלל התכתבות הלא מדויקת שלך עם הלקוח שלא הבינה את רוצה למכור לו. או על הבושה ב- פולואפ. כי לא נעים לך להציק לאף אחד וחס וחלילה שלא יחשבו שאת רוצה למכור.

ומה עם דפי הנחיתה שלך שלא מעבירים חצי מהיכולות שלך, דפי מכירה שכתובים בצורה מכירתית כל כך שלא גורמים ללקוח שום חיבור אליך.

זה מאד מבאס וחבל. כי אני בטוחה שאת, מצידך רוצה להשפיע ולעזור ללקוחות שלך.

בקורס מכירות הזה תלמדי איך למכור בקלות ובצורה נכונה!

סילבוס הקורס

בפרק הזה נעסוק בכתיבת תוכן שמיועד לבניית קהילה, ריגוש ומעבר למכירה. כותרות שמניעות לפעולה, תוכן שמיועד לניוזלטר, לרשימת הדיוור שלך, פוסטים פייסבוק, אינסטגרם ואתר אינטרנט.

 

בפרק הזה נעבור על התוכן הספציפי שחשוב שיהיה בתוך דפי הנחיתה שלך. מה הסדר הנכון שהלקוח עובר במהלך קריאת המסר המכירתי שלך. מה המבנה. ואיך תהפכי את הדף שלך מדף מכירה מכירתי רגיל לדף מכירה מרגש ומניע לפעולה.

איך לענות להודעות שאת מקלבת בוואטסאפ, גם למתעניינים חדשים במוצר/שירות שלך וגם ללקוחות קיימים. איך להעביר לקוחות מתעניינים למכירה, מה לענות כשיש תלונות ומתי להפסיק לכתוב בהודעות ולעבור לפלטפורמה של שיחת טלפון.

איך ומתי לעשות פולואפ כמו שצריך, עבודה עם סיסטם לפולואפ ככה שלא תפספסי מכירות. לייצר מהלכים ברורים שחוזרים על עצמם בכל מהלך מכירה.

איך לבנות שיחת מכירה כזאת שתגרום למתעניינים לרצות לרכוש ממך את המוצר שאת מציעה.

מה שהכי מאתגר בעסקים זה ההתמדה. בפרק הזה תלמדי איך לבנות סדר יום עיסקי, חודשי רבעוני ושנתי. מה הסיסטמים שאת חייבת להכניס לעסק שלך.

את בטח מבינה על מה אני מדברת שאת מגיעה לדף מכירה או לאתר אינטרנט ויש מלא עדויות ואת מדפדפת הלאה. או כי את לא מאמינה למה שאת קוראת, כי זה כתוב לא אותנטי כמו: … מהממת! מי שלא מגיעה מפסידה! – כמו שאת מרגישה ככה גם הלקוח המתעניין שלך מרגיש.
ויש עדויות ארוכותת שלא מדייקות את הערך של כל מוצר או שירות ואני אלמד אותך איך לזקק את המסרים מתוך העדויות שיש לך ואיך הכי נכון להשתמש בהם.

מידע נוסף על הקורס

אני בטוחה שנתקלת בקורסים ובתוכן שמלמד איך עושים מכירות… איך עושים שיווק… איך איך ואיך… אולי עשית קורס מכירות, אולי תכנית ואולי יותר מזה. אני חייבת לומר לך משהו – אני לא חושבת שאצלך זה יושב על ידע. ידע לא חסר ויש אפילו מלא חומרים על מכירות ועסקים בחינם ברשת.

מה שכן חסר לך זה סדר בראש וחיבור ליכולות שלך לייצר אינטרקציה בינך ולבין הלקוח. הבנה עמוקה של מה שאת עושה ואיך את מדברת את זה.

איך את הופכת את ההרגשה שלך מלהיות אשת מכירות בעסק שלך, שמתעסקת כל הזמן במכירות –
למישהי שמציעה שירות ומעבירה את הערך הזה, הייחודיות והאני מאמין שלה במילים שלך
ובטקסטים שאת כותבת אפילו ברמת הוואטסאפ או בהודעות האינסטגרם שלך.

איך בונים דפי מכירה, שיחה, פולואפ, כתיבה והתכתבות עם הלקוח כל זה בדיוק מה שמחכה לך בקורס הזה.

הקורס מתאים לכל מי שיש לה עסק ורוצה לחדד את תחום המכירה שלה.

  • בשיחות המכירה
  • דפי המכירה
  • פולואפ ללקוחות פוטנציאלים
  • שיחות מכירה
  • התכתבויות
  • עדויות

והחיבור של הכל יחד…

 

בונוס לנרשמים לקורס מכירות Money Time

הצטרפות לקבוצת קהילת רעותה רק ללקוחות

הקבוצה הזאת תעזור לך לשמור על מוטיבציה בעשייה רציפה, למידה קבוצתית, מפגשי קהילה אחת לחודש, שיתופי פעולה ועוד.. המפגשים נותנים המון כח, רעיונות ויחד בעולם העסקי שכל כך חסר לנו החיבור האנושי אחת לשנייה בעסק. תוכלי להתייעץ עם החברות, ללמוד אחת מהשנייה ולקבל תמיכה חמה.

שווי הבונוס 1,200 ₪

 

בשביל להתחיל בקורס נא למלאות את הטופס ומיד תועברו לעמוד תשלום.

מספרות על הקורס

עדי מרגלית מלווה משפחות ליצירת בית מונטסורי

הדבר הכי גדול שאני מקבלת מהליווי זה שאני מאד בטוחה בעצמי ובעסק שלי. אני יודעת בדיוק מה אני נותנת וכמה אני שווה. לפני התהליך עם רעותה היו לי הרבה מוצרים בעסק, התהליך עשה לי המון סדר, אני יודעת בדיוק מה הלקוחות מקבלות ממני אני כל הזמן משדרגת את המוצרים שלי, מדייקת את המיתוג אני בתהליך מתמשך ומקבלת המון תמיכה, כל פעם שאני בלחץ לקראת מהלך גדול, אני יודעת שהיא נמצאת שם. היא עוזרת לי להתגבר על הפחד. והכי חשוב שמצאתי את הדרך לאזן בין העסק שאני מאד רוצה שיגדל לבין שאר הדברים שיש לי בחיים.

ארבל אורפז יעוץ עסקי רעותה

ארבל אורפז | החשק לסדר. סידור בתים ומשרדים

רעותה היא מומחית בדיוקים. לפעמים בתהליך איתה הרגשתי שהיא קוראת את העסק שלי כמו מפה ועוזרת לי לראות את הדברים טוב יותר כשאני בשטח. אני מאמינה שכל בעל עסק צריך את הליווי והיעוץ שנכון לו כדי להתפתח והליווי שלה עזר לי לעשות כמה קפיצות מאוד משמעותייות בגדילת העסק: החל מדיוק הסלוגן (שלימים יהפוך לשם העסק) דיוק התהליכים והמוצרים (שגם היום אחרי שנה פלוס אני משתמשת באותו בסיס ורק מוסיפה אליו עוד שידרוגים), התנעת תהליך הכשרת צוות ועד למיקוד ההבטחות ומהלך שיחות המכירה עם הלקוחות. בתהליך שלנו היא ראתה אותי, את מהות העסק שלי ועזרה לי להוציא את זה החוצה באלגנטיות ובכיף.

טל גלזר דיאטנית לנשים בהריון ואחרי לידה

טל גלזר | דיאטנית לנשים בהריון ואחרי לידה

רעות לקחה אותי ואת העסק שלי צעד אחד קדימה. עזרה לי לדייק את עצמי, לבנות בסיס אמיתי בשביל העסק שלי להצליח, כולל בטחון עצמי, סל מוצרים מותאם למסר שאני רוצה להעביר. התחלתי אצל רעותה כשכירה 80% עם רצון עז לצאת לעצמאות מלאה וזה קרה תוך פחות משנה!

המלצה על זמן המראה רעותה

שירלי מן מורת דרך רוחנית ומלווה רגשית בעלת המותג מאמא יוגה

תודה על הסדר שאת מביאה לעסק שלי ולי. עברתי כבר הרבה תוכניות ליוווים קבוצתיים עיסקיים. וסופסוף אני מרגישה שהגעתי הביתה, לראות את העומק ומשם ללכת קדימה. תודה על הדיוק ועל הסדר ועל הכנפיים שאת נותנת לי ועל הליווי הצמוד שלא מובן מאליו בעולם העיסקי שלא תמיד רואים אותך ואת הצרכים שלך, בעסק שלך, כל אחת מיוחדת ויש ה את המתנות ואני יודעת שאת מלווה אותי צמוד ורואה את מה שאני צריכה. ודווקא בגלל שאני באתי מוכנה עם עסק שקיים הרבה שנים, עם דפי מכירה ומוצרים מוכנים. במקום להתנסות וליפול וללמוד בדרך הארוכה, תתחילו ישר עם רעות. בית חם ומלא באהבה ואכפתיות שמשלב מקצועיות, ראייה לכל הכיוונים. שירלי מן. מרחב ליוגה, בריאות ומדיטציה

בשביל להתחיל בקורס נא למלאות את הטופס ומיד תועברו לעמוד תשלום.

רעותה ליווי עיסקי לנשים

ובדרך המיוחדת שלך בחיים האישיים שלנו יש ימים שאנחנו בדאייה, בנסיקה ויש זמנים שאנחנו מנסות לנווט בסערה. מסלולי הליווי העסקי הייחודי שלנו נבנו כדי להביא אותך, יד ביד, לנקודה שבה חל השינוי המהותי והעצום שלך. הרגע בו את כבר לא תלויה באף אחד ובשום דבר ויכולה לסמוך לחלוטין על מי שאת - כדי לממש את פוטנציאל ההצלחה העסקית שלך. במלואו. מוכנה? זה הזמן להדק חגורות...

פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.