מסלול ליווי עסקי | זמן המראה

זמן המראה זו תוכנית ליווי עסקי לבעלות / בעלי עסקים שרוצים לפרוץ עם העסק שלהם את תקרת הזכוכית שמונעת מהם להגיע למה שהם באמת מסוגלים… מסלול ליווי זה מתאים בעיקר לעסקים מעל שנה וחצי עם הכנסה בין 2,000 ל- 20,000 ש״ח בחודש.

להכניס כסף מהעסק שלך. בליווי אישי, נבנה יחד יסודות חזקים בעסק שלך, מתוך אסטרטגיה ברורה ומסודרת. כשהמטרה הכי גדולה שלי – שאת תסגרי עסקאות שוב ושוב ותראי את העסק שלך גדל כל הזמן. שתדעי לשכפל ולעשות הכל בעצמך בדרך שהכי מתאימה ונעימה לך.

ברוכה הבאה למסלול ליווי עסקי "זמן המראה"

תוכנית הליווי האישית לבניית אסטרטגיה עסקית וקפיצה בעסק. זה לא בשמיים, זה בך…

תכנית הליווי העסקית שמותאמת לנשים שרוצות לבנות תשתיות ויסודות חזקים לעסק משגשג ויציב. לעצמאיות, בעלות עסק קיים שמחפשות יציבות, סדר ויסודות חזקים ולשכירות שרוצות לפתוח עסק כמו שצריך מההתחלה.

התוכנית משלבת: 10 פגישות אישיות, 4 שיעורי למידה אונליין קבוצתיים (אפשרי לקבל הקלטות), גישה ל- 3 אתרי תוכן לשינוי תודעה עסקית והטמעת כלים פרקטים בעסק שלך.

התכנית בנויה להביא אותך לתחושת וודאות ותעוזה, לתת במה ליצירתיות שלך לצאת לאור לדייק את העסק שלך דרך המהות הכי עמוקה שלך. דרך פתיחת סדקים בחשיבה ליצירת פיתוח תודעתי עסקי. למידה של שורת מהלכים עסקיים חכמים, שאני מבטיחה לך שיהיו יצרתיים, ייחודיים לך ומאד לא סטנדרטים.

תוכלי להטמיע את כל הידע הרגשי, המעשי והטכני שרק תצטרכי. התכנית מעשית ומאפשרת לך ליישם את המהלכים תוך כדי תנועה.

הליווי שלי צמוד ואישי מאוד. ואני מבטיחה לך שאם תעשי הכל כמו שנבנה יחד, על כל שקל שאת משקיעה בעצמך, בעסק שלך, ההשקעה שלך תחזור אליך פי 10.

מהות התוכנית ״זמן המראה״

עוגן

יציבות רגשית. להפסיק לצוף באוויר לפי מצב הרוח שלך. כל יום משהו אחר. ניהול העסק מאתגר רגשית. הרבה טלטלות עליות ויותר ירידות. והעשייה שלך בעסק בהתאם, יש ימים שאנחנו עפות על העסק ויש ימים שנתקעות ולא יודעות לאן ללכת, שמאל, ימינה או מה לעשות בכלל. יש תחושה עמוקה של חוסר בהירות וחוסר וודאות וזה הדבר הראשון שאנחנו הולכות לטפל בו.

אני הולכת לעזור לך להתייצב רגשית בעסק. לקום בבוקר ולהרגיש שאת יודעת בדיוק מה לעשות ושאת יוצאת לפעולה בכיף, בלי תקיעויות ובלי התלבטויות מיותרות.

אותנטיות

את לא נכנסת יותר למשבצת. או הולכת בדרך רק בדרך אחת. נמצא את הדרך השיווקית הנכונה עבורך. כזו שתרגישי איתה טוב ותהני ממנה. והכי חשוב כזו שתביא לך תוצאות.

כסף

אני אלמד אותך איזה מוצרים למכור ואיך לתמחר נכון את הערך שלך ולגבות מחיר גבוה יותר.

אלמד אותך לא לפחד לגבות כסף, להסתכל לכסף בעיניים. ולהבין שאת לא מוכרת שעת עבודה כמו שכירה, אלא את הערך שאת מעניקה ללקוח שלך.

מהלכים

אני אלמד אותך שורה של מהלכים עם כל הידע שאת צריכה (איך למכור בוובינר, איך להקים קהילה, איך לעשות קמפיין, איך לבנות מוצרים…) תקבלי המון ידע.

מעבר לידע שתקבלי, בביצוע המהלכים הנכונים לך, זו תוכנית ליווי מעשית. בתוך התוכנית תעשי מהלכים בזמן אמת. שתוכלי לשכפל בעצמך בהמשך.

ואני מבטיחה לך שזה לא מהלכים סטנדרטים כמו המתחרות שלך, אלו יהיו מהלכים ייחודיים לך, מהלכים יצרתיים. מהלכים שתהיי גאה בהם. ושיניבו לך תוצאות.

והנה המטרה העיקרית של התוכנית:

כנפיים

אני רוצה לייצר אצלך תחושת וודאות. בטחון לגרום לדברים לקרות. תעוזה וחשיבה עצמאית ללא תלות. להעז להיות את בעסק. לתת ליצירתיות שלך לצאת לאור. לגרום לדברים לקרות.

לאפשר לך ולעסק שלך להצמיח כנפיים ולעוף לבד. בלי תלות באף אחד. זו הנקודה שבה חל השינוי הכי גדול והאמיתי. הרגע הזה שבו את יכולה לסמוך על עצמך מבלי לחכות לאישור, פשוט לפרוש כנפיים.

מה תקבלי בתוכנית ״זמן המראה״

01

12 פגישות ייעוץ עסקי עם רעותה

פגישת ייעוץ עסקי 1:1 רק אני ואת, להכרת העסק, בניית מפה ושלד להשגשוג העסק שלך.

הפגישה מתקיימת באופן פרונטלי או בזום ומטרתה לאפיין את העסק, החל מהבידול ועד למוצרים ריווחים ומהלכי השיווק הכי מתאימים. נכיר את המסר שלך לעומק, נדייק את ההבטחות והמוצרים שלך ללקוח כך שהעסק יהיה ריווחי.

שווי הפגישות: 20,000 ש״ח
02

ספריית תוכן דיגטלית

ידע טכני, הדרכות ומידע שתהיה זמינה עבורך מתחילת התכנית ולתמיד.​

 • פייסבוק- רזי השיווק והאלגוריתם.
 • הקמפיין – פרסום ממומן בפייסבוק.
 • יצירת דפי נחיתה ותוכן ברב-מסר.
 • פייפ- תוכנה לניהול מכירות.
 • בין השורות של הכתיבה השיווקית.
 • התנהלות כלכלית חכמה וממנפת.
 • זום אין – כל מה שצריך לדעת על זום.
 • שיחת מכירה עד לשורה התחתונה.
 • איך לנהל את הכסף שלך, הוצאות והכנסות.
שווי הקורס: 2,500 ש״ח
03

קורס התפתחות אישית בעסק ״בעוד חודש מהיום״

שווי הקורס: 1,250 ש״ח
04

כניסה לטרקלין

גישה לספריית הוידאו של הטרקלין. כ 40 הקלטות וידאו, במגוון נושאים משלימים שיבטיחו לך שגם השמיים, הם לא הגבול:

שווי הקורס: 1,053 ש״ח
05

ליווי צמוד בוואטסאפ ובטלפון

אני איתך בזה. מה שתצטרכי כדי שזה יצליח. אם אני ארגיש שאת צריכה פוש, שיחת איפוס קטנה ממני, אני שם תמיד.אנחנו מתעדכנות בוואטסאפ, אני רואה אותך ומרגישה אותך לכל אורך הדרך.

שווי הבונוס: לא יכולה לאמוד את התמיכה הזאת במספר 🙂 תאמיני לי שזה שווה המון
06

מפגשי הלמידה קהילת רעותה - מפגשים קהילתיים

פעם בחודש משתתפות ״זמן המראה״ נפגשות להדרכה איתי. כל המפגשים מתקיימים אונליין בין השעות 9:00 – 10:00 חלק מהמפגשים יוקלטו ויהיו זמינים לצפייה באתר התוכנית.

למי התוכנית מתאימה:

 • למי שיש לה עסק לפחות שנה, שנה וחצי או שרוצה לבנות עסק מההתחלה כמו שצריך.
 • למי שחוותה מכירות וסגרה עסקאות בין 2,000 ל – 20,000 ש״ח בחודש (לא חייב בצורה יציבה).
 • נשים משימתיות, שמוכנות ליישם ולעבוד על העסק שלהן.
 • נשים שמוכנות לשינוי ויודעות שבשביל שינוי צריך להשקיע ושהכל חוזר למי שמשקיעה.
 • נשים שפתוחות לתודעה עיסקית והתפתחות אישית.

למי התוכנית לא מתאימה

 • למי שבכלל מתלבטת אם לפתוח עסק.
 • למי שלא מוכנה לעבוד על העסק.
 • נשים שלא פתוחות לתודעה עסקית והתפתחות אישית.

מה הלקוחות שלי מספרות על הליווי

עדי מרגלית מלווה משפחות ליצירת בית מונטסורי

הדבר הכי גדול שאני מקבלת מהליווי זה שאני מאד בטוחה בעצמי ובעסק שלי. אני יודעת בדיוק מה אני נותנת וכמה אני שווה. לפני התהליך עם רעותה היו לי הרבה מוצרים בעסק, התהליך עשה לי המון סדר, אני יודעת בדיוק מה הלקוחות מקבלות ממני אני כל הזמן משדרגת את המוצרים שלי, מדייקת את המיתוג אני בתהליך מתמשך ומקבלת המון תמיכה, כל פעם שאני בלחץ לקראת מהלך גדול, אני יודעת שהיא נמצאת שם. היא עוזרת לי להתגבר על הפחד. והכי חשוב שמצאתי את הדרך לאזן בין העסק שאני מאד רוצה שיגדל לבין שאר הדברים שיש לי בחיים.

דנה יעקב יעוץ עסקי רעותה

דנה יעקב מורת דרך לשפע

״מעבר לידע הרב שיש לה בבניית אסטרטגיה עסקית ודרכים להגדלת הלקוחות וההכנסות, היא מאוד קשובה, מדויקת וקולטת את הצורך העסקי ועובדת איתך מהמקום הזה. בזכות רעות הגדלתי משמעותית את ההכנסות שלי בעסק ואני ממליצה בחום לכל מי שרוצה ליווי עסקי עמוק ומדויק. הגדלתי את ההכנסות שלי ב 10,000 ש״ח ויותר בכל חודש!״

הילה ארנליב צלמת בת מצווה ותדמית

מבקושי 2,000 ש״ח בחודש, הצלחתי לסגור את חודש דצמבר 2020 עם 10,600 (!!!) שזה השיא שלי בעסק בזכות העבודה עם רעות. לא האמנתי בהתחלה שעשיתי את זה. ששברתי את המחסום, שזה יכול לעבוד. הדבר שאני הכי מעריכה ברעות זו היושרה והחתירה למטרה. אני לא אשכח שאמרה לי: "אני לא עוזבת אותך עד שאת מכניסה כסף!" וזה אכן קרה ❤️ היום,אני יודעת לתכנן קדימה ולשכפל את זה שוב

טל גלזר דיאטנית לנשים בהריון ואחרי לידה

טל גלזר | דיאטנית לנשים בהריון ואחרי לידה

רעות לקחה אותי ואת העסק שלי צעד אחד קדימה. עזרה לי לדייק את עצמי, לבנות בסיס אמיתי בשביל העסק שלי להצליח, כולל בטחון עצמי, סל מוצרים מותאם למסר שאני רוצה להעביר. התחלתי אצל רעותה כשכירה 80% עם רצון עז לצאת לעצמאות מלאה וזה קרה תוך פחות משנה!

רגע לפני שאת מצטרפת...

חשוב לי שכשאת מצטרפת לתוכנית ״זמן המראה״. את מבינה שאת יוצאת לדרך, חשוב לי שתדעי בליבך שזהו. הפעם זה קורה. חשוב לי שתחליטי שאת הולכת על זה. שגם אם בהתחלה עומד להיות מאתגר ואולי לא פשוט עם כל השינויים והמשימות בעסק. את בונה לך  יסודות כדי לבנות עליהם ארמון.

והנה חלק ממה שייצא לך מהתוכנית:

 • יצירת יציבות רגשית לניהול העסק ללא תלות בנסיבות חיצוניות.
 • ביטחון למכור את המוצר או השירות שלך
 • יכולת לשווק בקלות ובהצלחה
 • בניית קהילה שרוצה לרכוש אך ורק ממך
 • יכולת לייצר עבודה ולהביא לקוחות ברגע שתרצי
 • מיומנות הצבת יעדים בביטחון ובידיעה איך לפרק אותם למהלכים ברורים וישימים. השראה לקום בכיף בבוקר בבהירות עסקית ותחושת סיפוק מהעשייה ומהתוצאות. 
 • בניית אסטרטגיה שיווקית ברורה, טקטיקות ומהלכים שתוכלי לשכפל שוב ושוב בעסק שלך
 
הכי חשוב! יהיה לך עסק עם תשתית ברורה ותתחילי להכניס ממנו כסף.

מי אני?

רעות יוסף צבי (רעותה)

למקרה שאנחנו עדיין לא מכירות

נעים מאוד, רעות יוסף צבי

מומחית לפיתוח אינטליגנציה עסקית ומלווה תהליכי התפתחות בעסק. בשני העשורים האחרונים הקמתי מספר עסקים ובשנים האחרונות אני מלווה נשים במסלולי המראה להצלחות עסקיות.

דרכי המקצועית החלה בתור מטפלת ומנהלת של סטודיו וקליניקה מצליחה בתל אביב לאחר מכן העסק התפתח גם לליווי נשים בתקופת ההריון והלידה, ברמה הרגשית. החיבור ליצירת משהו חדש מתוך תשוקה ושחרור מפחד, בשילוב עם ניסיון חיים שהביא אותי לפרוץ את תקרת הזכוכית האישית שלי.

שוב ושוב- גיליתי את היכולת שלי להביא נשים לתוצאות יוצאות דופן.

התשוקה, השליחות שלי, היא לראות נשים כמוני אולי עם בעל וילדים וגם במצבים ש"החיים קורים" עם חוויות של פרידות וגירושים, שמצליחות לפרוץ את תקרת הזכוכית שעוצרת אותן, וממריאות לשלב הבא.

אני מאוהבת ברגע הזה שאנשים מבינים כמה רחוק הם יכולים להגיע. אני מאוהבת ברגע הזה שהתקיעות והמקומות הפחות מוצלחים בחיים, הופכים להזדמנות להכניס משהו חזק ועוצמתי לחיים. וזה באמת מה שאני כל כך אוהבת בתחום הזה.

זו המתנה שלי לעולם ואני כאן לחלוק אותה איתך. בואי נמריא.

בואי להצמיח כנפיים ולהטיס את העסק שלך בכל מצב בחיים האישיים שלנו יש ימים שאנחנו בדאייה, בנסיקה ויש זמנים שאנחנו מנסות לנווט בסערה. תכנית הליווי הייחודית הזו נבנתה כדי להביא אותך, יד ביד, לנקודה שבה חל השינוי המהותי והעצום שלך. הרגע בו את כבר לא תלויה באף אחד ובשום דבר ויכולה לסמוך לחלוטין על מי שאת- כדי לממש את פוטנציאל ההצלחה העסקית שלך. במלואו.

אני מזמינה אותך להשאיר פרטים ואני אחזור אליך בהקדם כדי לקבוע שיחת היכרות ראשונית, ללא עלות!

רוצה לדבר?

מלאי את הטופס וניצור קשר בהקדם.

המלצות

מה מספרות עלי?

בטח יעניין אותך לדעת מה הלקוחות שלי מספרות עלי צפי בסרטון ותוכלי לדעת.

אולי יענייך אותך
בניית תוכנית לעסק קטן
תכנית עסקית לעסק קטן

תכנית הינה מסמך המפרט את כל ההיבטים של העסק, כולל המוצר או השירות, השוק, המתחרים, התוכנית השיווקית, התוכנית הפיננסית ועוד. תוכנית עסקית היא כלי חשוב לגיוס הון ולניהול העסק ובכללי להתבוננות מלמעלה על הפוטנציאל של העסק.

לקרוא עוד »
איך לבנות תוכנית עסקית
איך לבנות תוכנית עסקית

תוכנית עסקית זה מסמך שנכתב כהתבוננות על פוטנציאל של כל עסק שרוצים לפתוח או שרוצים לעשות בו סדר, המסמך מספק תמונה עתידית כוללת של העסק שלך. הרבה עסקים מפספסים את השלב הזה ונתקעים עם עסק לא ריווחי שלא מתנהל כמו שצריך, שנה ואפילו כמה שנים קדימה. אם לא עשיתם עד היום תוכנית עסקית לעסק המאמר הזה יעזור לכם.

לקרוא עוד »
פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.