מסלול ליווי עסקי | פגישות 1:1

המפגשים בנויים לזהות את הצורך הכי עמוק שלך, להציף את הרצונות, הפחדים והלבטים שלך וליצור עבורך ודרכך, מערכת יכולות (רגשיות ופרקטיות) שיאפשרו לך לקחת את התשוקה העסקית והאישית שלך להכי גבוה שיש בך. ולקבל ליווי עסקי צמוד, אישי שמותאם בדיוק לך.

ברוכה הבאה למסלול "ליווי עסקי 1:1"

זה לא בשמיים, זה בך 

המטרה שלי להביא אותך לתחושת וודאות ותעוזה, לתת ליצירתיות שלך לצאת לאור ולדייק את העסק שלך דרך המהות הכי עמוקה שלך. 

דרך פתיחת סדקים בחשיבה ליצירת פיתוח תודעתי ולמידה של שורת מהלכים עסקיים חכמים, שאני מבטיחה לך שיהיו יצירתיים, ייחודיים לך ומאוד לא סטנדרטיים, תוכלי להטמיע את כל הידע הרגשי, המעשי והטכני שרק תצטרכי.

הליווי העסקי אישי וצמוד, שיאפשר לך ליישם את המהלכים הראשונים תוך פריצת פרדיגמות בעסק ופיתוח מהלכים שמתאימים למי שאת.

המפגשים בנויים לזהות את הצורך הכי עמוק שלך, להציף את הרצונות, הפחדים והלבטים שלך וליצור עבורך ודרכך, מערכת יכולות (רגשיות ופרקטיות) שיאפשרו לך לקחת את התשוקה העסקית והאישית שלך להכי גבוה שיש בך, כבר מהמפגש הראשון.

מה מחכה לך בליווי העסקי

איך עובד תהליך הליווי העסקי 1:1 עם רעותה

תהליך הליווי עם רעותה במסלול 1:1 עובד כך: לאחר פגישת ההיכרות שלנו ושגיבשנו רעיון איך לקדם את העסק שלך. אנו נפעל במסלול חודשי הכולל 4 פגישות ארוכות שבהם נמשיך לגבש ולעבוד על העסק.

מה הלקוחות שלי מספרות על הליווי

עדי מרגלית מלווה משפחות ליצירת בית מונטסורי

הדבר הכי גדול שאני מקבלת מהליווי זה שאני מאד בטוחה בעצמי ובעסק שלי. אני יודעת בדיוק מה אני נותנת וכמה אני שווה. לפני התהליך עם רעותה היו לי הרבה מוצרים בעסק, התהליך עשה לי המון סדר, אני יודעת בדיוק מה הלקוחות מקבלות ממני אני כל הזמן משדרגת את המוצרים שלי, מדייקת את המיתוג אני בתהליך מתמשך ומקבלת המון תמיכה, כל פעם שאני בלחץ לקראת מהלך גדול, אני יודעת שהיא נמצאת שם. היא עוזרת לי להתגבר על הפחד. והכי חשוב שמצאתי את הדרך לאזן בין העסק שאני מאד רוצה שיגדל לבין שאר הדברים שיש לי בחיים.

הילה ארנליב צלמת בת מצווה ותדמית

מבקושי 2,000 ש״ח בחודש, הצלחתי לסגור את חודש דצמבר 2020 עם 10,600 (!!!) שזה השיא שלי בעסק בזכות העבודה עם רעות. לא האמנתי בהתחלה שעשיתי את זה. ששברתי את המחסום, שזה יכול לעבוד. הדבר שאני הכי מעריכה ברעות זו היושרה והחתירה למטרה. אני לא אשכח שאמרה לי: "אני לא עוזבת אותך עד שאת מכניסה כסף!" וזה אכן קרה ❤️ היום,אני יודעת לתכנן קדימה ולשכפל את זה שוב

ספיר מרחיב מצלמת אמהות הריון, משפחה וצילומי תדמית

הגעתי לרעותה בתקופה שאני יודעת שזה הזמן שלי לצאת החוצה ושכולם יכירו אותי אבל לא היו לי כלים נכונים, למעשה, לא ידעתי אפילו לדבר עם לקוחה בטלפון. חשבתי המון על זה שלקוחה כבר מגיעה אליי אחרי שאהבה תמונות שצילמתי, המחירים שלי לא היו בשמיים ובכל זאת לא הצלחתי לסגור כמעט כלום. ידעתי שזה המאני טיים שלי לעשות שינוי. אני חושבת שמה שהכי עזר לי בתכנית ״זמן המראה״ היה השינוי המנטלי שעברתי מפגישה לפגישה. קיבלתי אומץ לעלות על ״במה״ ולחשוף את עצמי ואת מה שאני יודעת. הבנתי מה הופך אותי לשונה ומה מיוחד בעסק שלי שאין לאחרות. היום אני בשינוי לטובה ועדיין לא השתמשתי בכל הכלים אבל אני יודעת שהם אצלי והם לרשותי מתי שאצטרך.

המלצה על ליווי עסקי

יפעת בר מדריכת הורים באמצעות משחק

בזכות תוכנית הליווי המעולה שלך יש לי היום עסק! הגעתי עם רעיון לעסק ועוד מלא רעיונות למוצרים שונים. הרגשתי בלבול,חוסר מיקוד ,ללא ידע עסקי. רעות עשתה לי סדר, עזרה לי לפרוץ קדימה ולעשות תהליך משמעותי ומדויק. בהיבט העסקי, מנטלי וגם בפן הרגשי. והיום יש לי עסק חדש ומרגש!

מי אני?

רעותה וובינר חינם

למקרה שאנחנו עדיין לא מכירות

נעים מאוד, רעות יוסף צבי

מומחית לפיתוח אינטליגנציה עסקית ומלווה תהליכי התפתחות בעסק. בשני העשורים האחרונים הקמתי מספר עסקים ובשנים האחרונות אני מלווה נשים במסלולי המראה להצלחות עסקיות.

דרכי המקצועית החלה בתור מטפלת ומנהלת של סטודיו וקליניקה מצליחה בתל אביב לאחר מכן העסק התפתח גם לליווי נשים בתקופת ההריון והלידה, ברמה הרגשית. החיבור ליצירת משהו חדש מתוך תשוקה ושחרור מפחד, בשילוב עם ניסיון חיים שהביא אותי לפרוץ את תקרת הזכוכית האישית שלי.

שוב ושוב- גיליתי את היכולת שלי להביא נשים לתוצאות יוצאות דופן.

התשוקה, השליחות שלי, היא לראות נשים כמוני אולי עם בעל וילדים וגם במצבים ש"החיים קורים" עם חוויות של פרידות וגירושים, שמצליחות לפרוץ את תקרת הזכוכית שעוצרת אותן, וממריאות לשלב הבא.

אני מאוהבת ברגע הזה שאנשים מבינים כמה רחוק הם יכולים להגיע. אני מאוהבת ברגע הזה שהתקיעות והמקומות הפחות מוצלחים בחיים, הופכים להזדמנות להכניס משהו חזק ועוצמתי לחיים. וזה באמת מה שאני כל כך אוהבת בתחום הזה.

זו המתנה שלי לעולם ואני כאן לחלוק אותה איתך. בואי נמריא.

בואי להצמיח כנפיים ולהטיס את העסק שלך בכל מצב בחיים האישיים שלנו יש ימים שאנחנו בדאייה, בנסיקה ויש זמנים שאנחנו מנסות לנווט בסערה. תכנית הליווי הייחודית הזו נבנתה כדי להביא אותך, יד ביד, לנקודה שבה חל השינוי המהותי והעצום שלך. הרגע בו את כבר לא תלויה באף אחד ובשום דבר ויכולה לסמוך לחלוטין על מי שאת- כדי לממש את פוטנציאל ההצלחה העסקית שלך. במלואו.

אני מזמינה אותך להשאיר פרטים ואני אחזור אליך בהקדם כדי לקבוע שיחת היכרות ראשונית, ללא עלות!

רוצה לדבר?

מלאי את הטופס וניצור קשר בהקדם.

המלצות

מה מספרות עלי?

בטח יעניין אותך לדעת מה הלקוחות שלי מספרות עלי צפי בסרטון ותוכלי לדעת.

אולי יענייך אותך
בניית תוכנית לעסק קטן
תכנית עסקית לעסק קטן

תכנית הינה מסמך המפרט את כל ההיבטים של העסק, כולל המוצר או השירות, השוק, המתחרים, התוכנית השיווקית, התוכנית הפיננסית ועוד. תוכנית עסקית היא כלי חשוב לגיוס הון ולניהול העסק ובכללי להתבוננות מלמעלה על הפוטנציאל של העסק.

לקרוא עוד »
איך לבנות תוכנית עסקית
איך לבנות תוכנית עסקית

תוכנית עסקית זה מסמך שנכתב כהתבוננות על פוטנציאל של כל עסק שרוצים לפתוח או שרוצים לעשות בו סדר, המסמך מספק תמונה עתידית כוללת של העסק שלך. הרבה עסקים מפספסים את השלב הזה ונתקעים עם עסק לא ריווחי שלא מתנהל כמו שצריך, שנה ואפילו כמה שנים קדימה. אם לא עשיתם עד היום תוכנית עסקית לעסק המאמר הזה יעזור לכם.

לקרוא עוד »
פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.