אודות רעותה

טרמניל קבוצת ליווי עיסקי רעותה
רעותה ייעוץ עיסקי צמוד לנשים

נעים מאוד, רעות יוסף צבי

מומחית לפיתוח מוצרים ואינטליגנציה עסקית נהנית ללוות תהליכי התפתחות בעסק להצלחה.

בשני העשורים האחרונים הקמתי מספר עסקים ובשנים האחרונות אני מעניקה יעוץ עסקי לעסקים קטנים ובינוניים ומלווה נשים במסלולי המראה להצלחות עסקיות.

דרכי המקצועית החלה בתור מטפלת ומנהלת של סטודיו וקליניקה מצליחה בתל אביב לאחר מכן העסק התפתח גם לליווי נשים בתקופת ההריון והלידה, ברמה הרגשית.
ומשם התקדמתי לתחום האימון והייעוץ העסקי.

החיבור ליצירת משהו חדש מתוך תשוקה ושחרור מפחד, בשילוב עם ניסיון חיים שהביא אותי לפרוץ את תקרת הזכוכית האישית שלי שוב ושוב- גיליתי את היכולת שלי להביא נשים לתוצאות יוצאות דופן.

התשוקה, השליחות שלי, היא לראות נשים כמוני אולי עם בעל וילדים וגם במצבים ש"החיים קורים" עם חוויות של פרידות וגירושים, מצליחות לפרוץ את תקרת הזכוכית שעוצרת אותן וממריאות לשלב הבא.

אני מאוהבת ברגע הזה שאנשים מבינים כמה רחוק הם יכולים להגיע. אני מאוהבת ברגע הזה שהתקיעות והמקומות הפחות מוצלחים בחיים, הופכים להזדמנות להכניס משהו חזק ועוצמתי לחיים.

וזה באמת מה שאני כל כך אוהבת בתחום הזה.

זו המתנה שלי לעולם
ואני כאן לחלוק אותה איתך.

בואי נמריא.

לקריאה נוספת על תוכנית הליווי האישית ״זמן המראה״ לחצי

בואי להצמיח כנפיים ולהטיס את העסק שלך בכל מצב בחיים האישיים שלנו יש ימים שאנחנו בדאייה, בנסיקה ויש זמנים שאנחנו מנסות לנווט בסערה. תכנית הליווי הייחודית הזו נבנתה כדי להביא אותך, יד ביד, לנקודה שבה חל השינוי המהותי והעצום שלך. הרגע בו את כבר לא תלויה באף אחד ובשום דבר ויכולה לסמוך לחלוטין על מי שאת- כדי לממש את פוטנציאל ההצלחה העסקית שלך. במלואו.

פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.