קורס דיגיטל מאת רעותה

דיגיטל

לבנות קורס דיגיטלי תוך 4 שבועות

תוך 4 שבועות תוכלי להוציא בעצמך קורס מקצועי מצולם וערוך שאת יכולה להתחיל למכור.
אם את שואלת את עצמך איך לבנות קורס דיגיטלי? ואת לא יודעת מאיפה להתחיל או אולי את מחכה ומחכה לרגע הנכון… או אפילו שאת מאד חוששת מאיך לעשות את זה בלי הוצאות מיותרות, בזמן שלך ובעצמך. את צריכה הכוונה פרקטית איך לעשות את זה נכון, איך מתחילים בכלל לצלם? לערוך?לאן להעלות את התכנים המצולמים ועוד … הגעת לקורס המתאים ביותר לבניית קורס דיגטלי משלך תוך 4 שבועות. צילום בבית שלך, במחשב שלך, במערכת נוחה וזמינה לכל אחת.
רוצה להתחיל בקורס?
לחצי על הכפתור ומלאי את הטופס

פרטי הקורס

למי הקורס מתאים?

הקורס מתאים לכל מי שרוצה לבנות קורס דיגיטלי בעצמו.

כמה שיעורים יש בקורס?

4 פרקים סך הכל 13 סרטונים סך ההקלטות שעה

מה העלות של הקורס?

149 ₪ במקום 490 ₪

יש הטבות מיוחדות?

מתנה למצטרפים: 1. כניסה לקבוצת קהילת רעותה רק ללקוחות. הקבוצה הזאת תעזור לך לשמור על מוטיבציה בעשייה רציפה, למידה קבוצתית, מפגשי קהילה אחת לחודש, שיתופי פעולה ועוד.. המפגשים נותנים המון כח, רעיונות ויחד בעולם העיסקי שכל כך חסר לנו החיבור האנושי אחת לשנייה בעסק. תוכלי להתייעץ עם החברות, ללמוד אחת מהשנייה ולקבל תמיכה חמה. שווי הבונוס 100* 12 חוד 1,200 ש״ח

הסיפור על הקורס

הקורס מורכב מ 4 פרקים ובתוכם 13 סרטונים ממוקדים, שהם בעצם 4 שבועות שבכל שבוע את מתקדמת לפי ההכוונה של השיעורים.

כל פרק מורכב מכמה שיעורים מוקלטים קצרים וממוקדים שיעזרו לך להתקדם ולהוציא לפועל את הקורס.

סילבוס הקורס

סרטוני ההדרכה שמחכים לך בפרק הזה:
1. בחירת מהות הקורס ואיך לבחור את שם הקורס.
2. תוכנות ואביזרים
3. בניית סילבוס
4. חווית לקוח.
תתמקדי בכתיבת התכנים שיצולמו לקורס.
תכתבי לכל שיעור בקורס שלך תוכן ותלמדי על חווית הלקוח בצפיית הקורס.
תכלס אם תעשי שלב שלב יהיה לך ביד קורס דיגטלי משלך בתוך 4 שבועות

  1. תכנון לוז הצילומים
  2. הכנות לקראת ימי הצילום
  3. הכנת מצגות בקאנבה שתשמשו בהם בקורס

מה עליך לעשות ביום הצילומים עצמו

  1. אחסון הוידאו של הקורס
  2. מערכת וימאו לשמירת תכני הקורס
  3. הטמעת הקורס במערכת קורסים
  4. חודש וחצי מתנה ממני לשימוש במערכת הקורסים

מידע נוסף על הקורס

מטרת הקורס לעזור לכל מי שתקוע עם הוצאת קורס דיגטלי לצאת לדרך ולתחיל לייצר קורסי מידע דיגטלים בקלות, מהבית וללא הוצאות מיותרות.

בשביל להתחיל בקורס נא למלאות את הטופס ומיד תועברו לעמוד תשלום.

מספרות על הקורס
קורס דיגטלי רעותה
קורס דיגטל לבניית קורסים דיגטלים

עדי מרגלית מלווה משפחות ליצירת בית מונטסורי

הדבר הכי גדול שאני מקבלת מהליווי זה שאני מאד בטוחה בעצמי ובעסק שלי. אני יודעת בדיוק מה אני נותנת וכמה אני שווה. לפני התהליך עם רעותה היו לי הרבה מוצרים בעסק, התהליך עשה לי המון סדר, אני יודעת בדיוק מה הלקוחות מקבלות ממני אני כל הזמן משדרגת את המוצרים שלי, מדייקת את המיתוג אני בתהליך מתמשך ומקבלת המון תמיכה, כל פעם שאני בלחץ לקראת מהלך גדול, אני יודעת שהיא נמצאת שם. היא עוזרת לי להתגבר על הפחד. והכי חשוב שמצאתי את הדרך לאזן בין העסק שאני מאד רוצה שיגדל לבין שאר הדברים שיש לי בחיים.

ארבל אורפז יעוץ עסקי רעותה

ארבל אורפז | החשק לסדר. סידור בתים ומשרדים

רעותה היא מומחית בדיוקים. לפעמים בתהליך איתה הרגשתי שהיא קוראת את העסק שלי כמו מפה ועוזרת לי לראות את הדברים טוב יותר כשאני בשטח. אני מאמינה שכל בעל עסק צריך את הליווי והיעוץ שנכון לו כדי להתפתח והליווי שלה עזר לי לעשות כמה קפיצות מאוד משמעותייות בגדילת העסק: החל מדיוק הסלוגן (שלימים יהפוך לשם העסק) דיוק התהליכים והמוצרים (שגם היום אחרי שנה פלוס אני משתמשת באותו בסיס ורק מוסיפה אליו עוד שידרוגים), התנעת תהליך הכשרת צוות ועד למיקוד ההבטחות ומהלך שיחות המכירה עם הלקוחות. בתהליך שלנו היא ראתה אותי, את מהות העסק שלי ועזרה לי להוציא את זה החוצה באלגנטיות ובכיף.

טל גלזר דיאטנית לנשים בהריון ואחרי לידה

טל גלזר | דיאטנית לנשים בהריון ואחרי לידה

רעות לקחה אותי ואת העסק שלי צעד אחד קדימה. עזרה לי לדייק את עצמי, לבנות בסיס אמיתי בשביל העסק שלי להצליח, כולל בטחון עצמי, סל מוצרים מותאם למסר שאני רוצה להעביר. התחלתי אצל רעותה כשכירה 80% עם רצון עז לצאת לעצמאות מלאה וזה קרה תוך פחות משנה!

המלצה על זמן המראה רעותה

שירלי מן מורת דרך רוחנית ומלווה רגשית בעלת המותג מאמא יוגה

תודה על הסדר שאת מביאה לעסק שלי ולי. עברתי כבר הרבה תוכניות ליוווים קבוצתיים עיסקיים. וסופסוף אני מרגישה שהגעתי הביתה, לראות את העומק ומשם ללכת קדימה. תודה על הדיוק ועל הסדר ועל הכנפיים שאת נותנת לי ועל הליווי הצמוד שלא מובן מאליו בעולם העיסקי שלא תמיד רואים אותך ואת הצרכים שלך, בעסק שלך, כל אחת מיוחדת ויש ה את המתנות ואני יודעת שאת מלווה אותי צמוד ורואה את מה שאני צריכה. ודווקא בגלל שאני באתי מוכנה עם עסק שקיים הרבה שנים, עם דפי מכירה ומוצרים מוכנים. במקום להתנסות וליפול וללמוד בדרך הארוכה, תתחילו ישר עם רעות. בית חם ומלא באהבה ואכפתיות שמשלב מקצועיות, ראייה לכל הכיוונים. שירלי מן. מרחב ליוגה, בריאות ומדיטציה

בשביל להתחיל בקורס נא למלאות את הטופס ומיד תועברו לעמוד תשלום.

רעותה ליווי עיסקי לנשים

ובדרך המיוחדת שלך בחיים האישיים שלנו יש ימים שאנחנו בדאייה, בנסיקה ויש זמנים שאנחנו מנסות לנווט בסערה. מסלולי הליווי העסקי הייחודי שלנו נבנו כדי להביא אותך, יד ביד, לנקודה שבה חל השינוי המהותי והעצום שלך. הרגע בו את כבר לא תלויה באף אחד ובשום דבר ויכולה לסמוך לחלוטין על מי שאת - כדי לממש את פוטנציאל ההצלחה העסקית שלך. במלואו. מוכנה? זה הזמן להדק חגורות...

פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.