מהכי עמוק להכי רחוק

הפודקאסט של רעותה בנושאים של ייעוץ עסקי וצמיחה אישית.

״מהכי עמוק להכי רחוק״ תוכנית פודקאסט על עסקים. גם מהצד הטכני, הרציונאלי וגם מהצד התודעתי, על החיבור בין עולם הרוח לעולם החומר בעולם העסקים. התוכנית מיועדת לכל מי שיש לה עסק, או שהיא פרילנסרית, עצמאית, יזמית ואפילו נשים שכירות שמחכות לרגע להיות עצמאיות. חלק מהפרקים אני אשתף מהניסיון והתובנות שלי וחלק אראיין אנשים מרתקים שיוכלו לתת לנו רעיונות, השראה ואפילו פרקטיקה בעולם המרתק שנקרא עצמאות. האזנה נעימה, רעות.

פרקי הפודקאסט:

לצח סימון יש יכולת למגנט אליו אנשים דרך מילים, דרך השפה המיוחדת שלו שנוגעת ישר בלב. צח הגיע לליווי עסקי אלי דרך המלצה ובשיחה היום אנחנו מדברים על ההחלטה לקחת ליווי עסקי, ללכת על משהו עד הסוף למרות ויחד עם הפחד. לשווק ולמכור מוצר שמגיע ישר מהלב. בשיחה מרגשת ואמיתית צח מספר על הדרך שלו. האזנה נעימה רעותה
איך לייצר רגיעה פנימית, כמה נקודות שיכולות לעזור לכולנו להיות ברגיעה. בפרק הזה נתתי כמה נקודות חשובות שיכולות לעזור לנו להישאר בנוכחות ורוגע בתקופות שיש סערה חיצונית ופנימית. אחד מהדברים החשובים בעיניי הוא להתייחס לזמן נוכחות, קשה להכניס עוד משהו כשאנחנו בנוכחות של 100%.
פרק חשוב מאד לכל העצמאיות המדהימות שם בחוץ! איך להתמודד עם מה שקורה, כל כך הרבה רגשות, אי וודאות, אפילו בושה שעולה - למכור , לשווק. איך לעניות דעתי, לחזור לעשייה נכונה ולשמור על עצמך.
הפרק מדבר על הפרידה מהעולם הישן, התבניות שלנו כאנשים וכבעלי עסקים, שאנחנו חווים כקולקטיב. התודעה שמשתנה והחיבורים החדשים שנוצרים בתוכנו אל מול הפרידה מהעולם הישן והתבניתי לחדש והמאפשר. פרידה מהרבה דברים שהיו לנו בחיים לפני ה 7.10.23. על הכאב והסבל, אי הוודאות וחוסר הבטחון שאנחנו חווים כל אחת ואחד וכקהילה אחת פועמת. העסקים שמשתנים, על איך אנחנו פועלים היום בעולם כאינדוודואל וכקהילה. 
את אלכס נורטרופ מייסדת הAbrand, חברת הויטמינים שמחזיקה את המותג פיל איט הכרתי באינסטגרם, היא פנתה אליי לגביי ייעוץ עיסקי, אז העסק שלה היה ממש בחיתולים. אני זוכרת כמה התרשמתי ממנה כבר מההתכתבות שלנו.
אני נמצאת בתקופה שכזאת שבה אני בוחנת את עצמי בלבד, מול הרשתות החברתיות, הנוכחות הדיגטלית שלי ושל הלקוחות והקולגות שסביבי. והיום בפרק הזה הזמנתי אורח מיוחד, יניב שדה
כמה פעמים את מסתכלת לצדדים ורואה הצלחות של מישהי בתחום שלך ומשווה את עצמך אליה? כמה פעמים מתכווץ לב בלב כשאת רואה שהיא עושה משהו שלך אין אומץ... או שהיא סולד האוט ואת בקושי מגרדת לקוח אחד...
מי לא מכירה את זה, שמשהו לא עובד בעסק ואת ישר מתחילה לדבר על זה שהנה נתתי את כל כולי, כל האנרגיה והתכנון והמהלכים כמו שצריך וזה לא קורה.
כן כן קראתם נכון! צריך ללמוד גם לפטר לקוחות ולא להסכים לקחת כל עבודה. יש לקוחות שפשוט לא מתאימים לנו, למרות שאנחנו ממש רוצים לעזור לכולם ולפעמים אפילו חושבים שאנחנו יכולים לעזור לכולם. זה ממש לא ככה.
אין לי תמיכה בעסק מהאנשים הכי קרובים אליי. מהמשפחה, מבן הזוג... להמשיך למרות שלא מאמינים בי? מאיפה אני מוצאת את הכוחות לדחוף את עצמי
פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.