לנהל עסק מתוך השראה או לחץ? מה עדיף לנו?

כשאת פועלת בעסק מתוך לחץ, את עסוקה בלהשוות, מסתכלת מה הם עושים ועושה גם. וכשאתה פועלת מתוך השראה: את מפנה זמן לפיתוח, זמן להשראה ובהייה בטבע.
תוכן עניינים

מתעוררת בבוקר בלחץ הולכת לישון בלחץ. מה יהיה עם העסק… לעניות דעתי, תמיד יש לנו בחירה איך להיות בעסק שלנו.

את יכולה לפעול באחד משני הכיוונים בעסק:

  1. מתוך לחץ והשוואה.
  2. מתוך השראה ופעולה.

 

כשאת פועלת בעסק מתוך לחץ, ככה זה נראה:

את כל הזמן באינסטגרם, את עסוקה בלהשוות בינך לבין ערוצים אחרים, מסתכלת מה הם עושים ועושה גם. וזה מרגיש שאת כל הזמן עסוקה ובעצם הראש שלך מלא במרמור, תסכול וייאוש. שזה בסופו של דבר מכניס אותך ללחץ. שאת לא עושה מספיק ושעדיין אין לך מספיק מכירות.

וגם אם יש לקוחות הן לא רוצות לשלם כמו שאת מבקשת. שהקולגה שלך כל הזמן כותבת שהיא sold out ואת משתגעת האם זה נכון או לא?? וזה עושה לך כיווץ בלב.

וכשאת פועלת מתוך השראה ופעולה:

את בין פעם לפעמיים ביום נכנסת לאינסטגרם שלך, לוודא שענית לכל ההודעות שקיבלת 🙂 את מקבלת השראה מערוצי תוכן אחרים ולא מעסקים שדומים לעסק שלך. את מפנה זמן לפיתוח, זמן להשראה ובהייה בטבע, לקבל רעיונות והשראות איך לעזור ללקוחות שלך.

חושבת כל היום איך לקחת אותם לנקודה הבאה שהם רוצים להגיע אליה. איך לשפר את המוצר שלך? את השיווק שלך? את יושבת עם עצמך ומסיקה מסקנות מה עבד לך בעבר? ואיך את יכולה למנף את זה לעתיד?

וכשיש לך רעיון את מיד יוצאת ומבצעת אותו – לא עוצרת את עצמך עם כל מיני תירוצים: זה לא יעבוד, מי יקנה את זה, זה למעט אנשים, זה להרבה אנשים וכו… הכי חשוב בהשראה זה הפעולה!

לפעול מתוך השראה זה ייחודי. זה רגוע, זה שלך. אם את לא יודעת איך עושים את זה אני כאן להתייעצות מוזמנת לכתוב לי ולקבל שיחה ממוקדת בנושא.

לבינתיים ספרי לי על רעיון אחד שעשית בעסק מתוך השראה של עצמך 🙂

לקבלת שיחת מיקוד עסקית איתי של חצי שעה ללא עלות לחצי

giftbox
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.
אולי יענייך אותך
בניית תוכנית לעסק קטן
תכנית עסקית לעסק קטן

תכנית הינה מסמך המפרט את כל ההיבטים של העסק, כולל המוצר או השירות, השוק, המתחרים, התוכנית השיווקית, התוכנית הפיננסית ועוד. תוכנית עסקית היא כלי חשוב לגיוס הון ולניהול העסק ובכללי להתבוננות מלמעלה על הפוטנציאל של העסק.

לקרוא עוד »
איך להקים עסק מאפס
איך להקים עסק מאפס

הקמת עסק מאפס היא החלטה משמעותית, לפתוח עסק זה בהחלט מאתגר וצריך לשים המון זמן, תכנון ומשאבים בהחלטה הזאת, אבל… ההחלטה הזאת יכולה לתגמל אתכם מאד.
על ידי תכנון נכון וביצוע זהיר, תוכלו לפתוח עסק שיאפשר לכם המון עצמאות, התפתחות, וכמובן אם תעבדו כמו שצריך זה יגדיל את אחוזי ההצלחה ובסופו של דבר הרווחים שלכם מהעסק.

לקרוא עוד »
ייעוץ עסקי שיווקי
ייעוץ עסקי שיווקי: לדייק את אסטרטגית השיווק של העסק

ייעוץ עסקי שיווקי הנו שירות חשוב לעסקים המעוניינים לצמוח ולהצליח בשוק התחרותי של היום. כל עסק צריך לעצור ולדייק את פיתוח אסטרטגיות השיווק שלו כדי שיהיו יעילות ומתאימות לו ספציפית לעסק ולאדם שהוא, על מנת להגיע לקהל היעד הנכון והמתאים לו. 

לקרוא עוד »
פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.