פרק 10 – כמה חינם לתת לעוקבים שלנו?

אני מקבלת המון שאלות בנושא הזה, כמה חינם לתת ברשת? בפוסטים? בוובינרים, מדריכים מתנה ועוד ועוד…

אז קודם כל, כמובן שלא ניתן את כל הערך שלנו ארוז ומסודר בחינם כי זה מה שאנחנו מוכרים.

אבל, כן, בהחלט ניתן ערך גבוה בחינם.

הגבול הזה הוא כשהלקוח באמת יעבור תהליך מלא.

ואת התהליך המלא שהוא משתוקק אליו הוא יעבור רק בליווי, בשירות או ברכישת המוצר מאיתנו.

כל ״החינמים״ שהוא יקבל מאיתנו יהיו טעימות אבל לא המוצר עצמו.

בפודקאסט הזה אני מסבירה איך שמים את הגבול בנתינה שלנו, אני נותנת רעיונות למוצרי חינם וגם ממש מדגימה איך לעשות את המעבר בין חינם למכירה בדרך נעימה ואינטלגנטית שמאפשרת ללקוח להתחיל לחשוב על לרכוש מאיתנו.

האזנה נעימה,

רעותה

לקריאה על התוכנית האישית והצמודה ״זמן המראה״ כנסו >

פרקים נוספים בפודקאסט:

איך לייצר רגיעה פנימית, כמה נקודות שיכולות לעזור לכולנו להיות ברגיעה. בפרק הזה נתתי כמה נקודות חשובות שיכולות לעזור לנו להישאר בנוכחות ורוגע בתקופות שיש סערה חיצונית ופנימית. אחד מהדברים החשובים בעיניי הוא להתייחס לזמן נוכחות, קשה להכניס עוד משהו כשאנחנו בנוכחות של 100%.
פרק חשוב מאד לכל העצמאיות המדהימות שם בחוץ! איך להתמודד עם מה שקורה, כל כך הרבה רגשות, אי וודאות, אפילו בושה שעולה - למכור , לשווק. איך לעניות דעתי, לחזור לעשייה נכונה ולשמור על עצמך.
הפרק מדבר על הפרידה מהעולם הישן, התבניות שלנו כאנשים וכבעלי עסקים, שאנחנו חווים כקולקטיב. התודעה שמשתנה והחיבורים החדשים שנוצרים בתוכנו אל מול הפרידה מהעולם הישן והתבניתי לחדש והמאפשר. פרידה מהרבה דברים שהיו לנו בחיים לפני ה 7.10.23. על הכאב והסבל, אי הוודאות וחוסר הבטחון שאנחנו חווים כל אחת ואחד וכקהילה אחת פועמת. העסקים שמשתנים, על איך אנחנו פועלים היום בעולם כאינדוודואל וכקהילה. 
את אלכס נורטרופ מייסדת הAbrand, חברת הויטמינים שמחזיקה את המותג פיל איט הכרתי באינסטגרם, היא פנתה אליי לגביי ייעוץ עיסקי, אז העסק שלה היה ממש בחיתולים. אני זוכרת כמה התרשמתי ממנה כבר מההתכתבות שלנו.
אני נמצאת בתקופה שכזאת שבה אני בוחנת את עצמי בלבד, מול הרשתות החברתיות, הנוכחות הדיגטלית שלי ושל הלקוחות והקולגות שסביבי. והיום בפרק הזה הזמנתי אורח מיוחד, יניב שדה
כמה פעמים את מסתכלת לצדדים ורואה הצלחות של מישהי בתחום שלך ומשווה את עצמך אליה? כמה פעמים מתכווץ לב בלב כשאת רואה שהיא עושה משהו שלך אין אומץ... או שהיא סולד האוט ואת בקושי מגרדת לקוח אחד...

מלאי שם וטלפון ואני יחזור אליך

לפניך מסלולי הליווי של רעותה, שיכולים לעזור לך להרים את העסק אל השלב הבא.

מסלול ברייטיינר חודשי 4 פגישות
תכנית ליווי עסקי שנתית פרימיום
פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.