פרק 5 – הצגה עצמית

בפרק הזה אני מארחת אצלי את אביב המתולתלת! בשיחה שאפשר ללמוד ממנה איך להציג את עצמך גם בעסק וגם בחיים עצמם. האמת, אביב הפתיעה אותי. כשהיא נגעה לרגע בשיחה שלנו בנקודת כאב שהתרחקתי ממנה בשנה האחרונה. וזה קטע.

נפגשנו לשיחה על נושאים כל כך מגוונים והנה מכולם היא נגעה לי ישר בבטן והחזירה אותי לתחושת העוצמה הפנימית שלי שאני מוסגלת להכל.

לדרך שעברתי ולמי שאני היום. והכל דרך סיפור הצגה עצמית שסיפרתי לה באותו בוקר כשהתקשרתי אליה והצעתי לה לעבור איתי תהליך ליווי עיסקי.

לא היה לה עסק ואני זיהיתי בה את מי שהיא היום. את הקסם הזה. שיודעת לשים במילים איפה שנשים אחרות מתקשות.

בלהציג את עצמן, מתוך עוצמה וגובה עיניים ולהוביל אחריה נשים שמציגות את עצמן בבטחון וידיעה ברורה מי הן ומה הן שוות.

אז הנה לפניכם שיחה קולחת ומרתקת, מאד נהניתי לשוחח וללמוד כלים וזווית שונות של הצגת הסיפור האישי,

הצגה עצמית מתאים כמעט לכל מרחב בחיים שלנו. כאמא, כחברה, בעסק, כשכירה בחיפוש זוגיות וגם…

וגם… בהסתכלות בהשתאות על עצמך אחורה על כל ההישגים שהשגת ועוד תשיגי. וכולם בזכות מי שאת.

לקביעת שיחת התאמה לייעוץ עיסקי לחצי כאן

פרקים נוספים בפודקאסט:

לצח סימון יש יכולת למגנט אליו אנשים דרך מילים, דרך השפה המיוחדת שלו שנוגעת ישר בלב. צח הגיע לליווי עסקי אלי דרך המלצה ובשיחה היום אנחנו מדברים על ההחלטה לקחת ליווי עסקי, ללכת על משהו עד הסוף למרות ויחד עם הפחד. לשווק ולמכור מוצר שמגיע ישר מהלב. בשיחה מרגשת ואמיתית צח מספר על הדרך שלו. האזנה נעימה רעותה
איך לייצר רגיעה פנימית, כמה נקודות שיכולות לעזור לכולנו להיות ברגיעה. בפרק הזה נתתי כמה נקודות חשובות שיכולות לעזור לנו להישאר בנוכחות ורוגע בתקופות שיש סערה חיצונית ופנימית. אחד מהדברים החשובים בעיניי הוא להתייחס לזמן נוכחות, קשה להכניס עוד משהו כשאנחנו בנוכחות של 100%.
פרק חשוב מאד לכל העצמאיות המדהימות שם בחוץ! איך להתמודד עם מה שקורה, כל כך הרבה רגשות, אי וודאות, אפילו בושה שעולה - למכור , לשווק. איך לעניות דעתי, לחזור לעשייה נכונה ולשמור על עצמך.
הפרק מדבר על הפרידה מהעולם הישן, התבניות שלנו כאנשים וכבעלי עסקים, שאנחנו חווים כקולקטיב. התודעה שמשתנה והחיבורים החדשים שנוצרים בתוכנו אל מול הפרידה מהעולם הישן והתבניתי לחדש והמאפשר. פרידה מהרבה דברים שהיו לנו בחיים לפני ה 7.10.23. על הכאב והסבל, אי הוודאות וחוסר הבטחון שאנחנו חווים כל אחת ואחד וכקהילה אחת פועמת. העסקים שמשתנים, על איך אנחנו פועלים היום בעולם כאינדוודואל וכקהילה. 
את אלכס נורטרופ מייסדת הAbrand, חברת הויטמינים שמחזיקה את המותג פיל איט הכרתי באינסטגרם, היא פנתה אליי לגביי ייעוץ עיסקי, אז העסק שלה היה ממש בחיתולים. אני זוכרת כמה התרשמתי ממנה כבר מההתכתבות שלנו.
אני נמצאת בתקופה שכזאת שבה אני בוחנת את עצמי בלבד, מול הרשתות החברתיות, הנוכחות הדיגטלית שלי ושל הלקוחות והקולגות שסביבי. והיום בפרק הזה הזמנתי אורח מיוחד, יניב שדה

מלאי שם וטלפון ואני יחזור אליך

לפניך מסלולי הליווי של רעותה, שיכולים לעזור לך להרים את העסק אל השלב הבא.

מסלול ברייטיינר חודשי 4 פגישות
תכנית ליווי עסקי שנתית פרימיום
פגישה עם רעותה בזום
היי, תרצו לקבוע איתי פגישת מיקוד עסקי בזום? במתנה!
השאירו פרטים וקבלו פגישה בזום, חצי שעה שבה נתבונן על האתגרים בעסק שלכם ונחשוב על פתרונות יצירתיים.